Дмитро Комаров дізнається свою долю у китайських провидців

Вже сьогодні о 22:45 на глядачів каналу “1+1” чекають одразу дві серії тревел-шоу “Світ навиворіт”.

Цього разу Дмитро Комаров вирушить до сучасного і футуристичного мегаполісу Гонконга, де кожен сьомий житель – мільйонер. Команда “Світу навиворіт” дізнається, як в Гонконзі будують найвищі хмарочоси, покаже зворотній бік заможного життя мегаполісу, а також спробує долю Дмитра Комарова та України у китайських провидців майбутнього.

Гонконг – один з найбільш густонаселених міст в Китаї, де технології майбутнього існують поруч з тисячолітніми традиціями. Сьогодні в Гонконзі живе понад 7 мільйонів людей, але через специфіку гірського ландшафту на таку кількість населення землі катастрофічно не вистачає. Тому мегаполіс розростається не вшир, а вгору.

Хмарочоси в Гонконзі з'являються в дуже швидких темпах. Китайські будівельники зводять один поверх будівлі в рекордно короткий термін – один тиждень. Але якщо подивитися через призму європейських стандартів, то їхні методи будівництва дивують. Дмитро Комаров на один день приєднається до бригади гонконгських висотників і разом з ними вирушить на будівництво чергової 100-поверхової будівлі. “Світ навиворіт” покаже глядачам, які найдавніші технології досі використовують китайці.

“Дивно, що такою технологією не користуються в світі. Спочатку я скептично ставився до такого методу, але коли я поспілкувався з цією командою будівельників, моя думка змінилася”, – зробить свої висновки Дмитро Комаров після грандіозного будівництва.

Крім того, у новій серії Дмитро Комаров і Олександр Дмитрієв на одну добу орендують квартиру в найвідомішій будівлі Гонконга – так званому “інстаграмному” будинку. Фотографія на тлі його фактурного фасаду – обов'язкова частина кожної туристичної поїздки.

Незважаючи на те, що хмарочоси в Гонконзі ростуть швидше, ніж в інших країнах, квартир на всіх жителів все одно не вистачає. За традицією програми, Дмитро Комаров вирушить на пошуки іншої сторони життя міста-мільйонера. Команді тревел-шоу ексклюзивно вдасться потрапити в район найбідніших жителів. Українці вперше побувають у квартирах розміром всього в три квадратних метри і покажуть побут їх власників.

У другій серії глядачів чекає вражаючий виворіт сучасного мегаполісу – незвичайні китайські похоронні традиції. “Світ навиворіт” покаже, як Гонконг вирішує проблему з нестачею місць для поховання, чому китайці перетворюють прах рідних в дорогоцінні каміння, і що купують в спеціальних супермаркетах з товарами для померлих.

Також команда тревел-шоу побуває в ще одному специфічному місці – на вулиці провидців. У Гонконзі легально працює цілий квартал з послугами ворожок і магів, до яких за порадами звертаються бізнесмени, політики і звичайні жителі. Дмитро Комаров поспілкується з декількома провісниками і спробує дізнатися у них свою долю, а також долю України.

Що передбачать Дмитру Комарову гонконгські провидці, і чим ще дивує сучасний Гонконг – дивіться в нових серіях “Світу навиворіт” вже сьогодні о 22:45 на каналі “1+1”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *