Дан Балан заспівав українською з відомою співачкою – і це не Тіна Кароль

Тренер вокального шоу “Голос країни” Дан Балан представив кліп на пісню #всепробачати.

Артист спеціально написав пісню українською мовою для дуету з переможницею шоу “Голос країни -9” Оксаною Мухою.

Саме її любов до української культури надихнула зіркового тренера до написання першої пісні українською мовою. Після завершення проєкту та творчих пошуків протягом року артист представив композицію вже у новому звучанні та аранжуванні:

“Пробачати треба все – не для когось, а для себе. Пробачення – це зцілення, відпускаючи свій біль, ми звільняємо місце для любові. І зовсім неважливо чи впустите ви до свого життя знову цю людину, чи ні. Це і є головний меседж проєкту #всепробачати” – прокоментував Дан Балан.

Музичний кліп на пісню #всепробачати став першою режисерською роботою артиста. Робота над кліпом переросла у своєрідний соціальний проєкт, головна мета якого показати, як біль образ переходить у радість пробачення.

Протягом двох місяців команда артиста займалася пошуком реальних історій людей, які не бачились роками та приховували образи, не наважуючись зробити перший крок на зустріч один одному.

Переможниця дев’ятого сезону вокального шоу “Голос країни” Оксана Муха зізналася, що після участі у вокальному шоу підтримувала зв’язок зі своїм тренером.

Нагадаємо, переможцем десятого ювілейного сезону вокального шоу “Голос країни” став підопічний з команди Тіни Кароль, народний улюбленець Роман Сасанчин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *