Дан Балан познайомив Тіну Кароль зі своєю мамою

В рамках проєкту “Голос країни-10” відбулося незаплановане знайомство мами Дана Балана з Тіною Кароль.

Зауважимо, що парі зіркових тренерів шоу почали приписувати стосунки ще з попереднього сезону, коли Дан неабияк фліртував з Тіною та проявляв романтичні знаки уваги.

А вчора, по завершенню етапу “нокаутів” організатори вирішили зробити сюрприз і запросили виступити маму тренера – Людмилу Балан, відому у Румунії співачку та телеведучу.

Мабуть найбільше із тренерів здивувала поява Людмили Тіну Кароль, оскільки вона точно не очікувала познайомитись з нею.

Проте саме до Тіни після виконання запальної пісні підійшла Людмила і публічно обняла її. Примітно, що жінки обмінялися компліментами і в унісон відзначили красу одна одної.

Але на цьому знайомство не закінчилось. Людмила після запитання, чи вірить вона у стосунки її сина з Тіною Кароль, заявила що не знає, як буде далі, але на всяк випадок підготувала українську весільну пісню, яку співають в той момент, коли нареченій знімають фату.

Коли артистка почала співати  “Горіла сосна, палала” Дан Балан за руку вивів на сцену Тіну і разом з іншими тренерами склав компанію матері.Зрештою на сцені відбулося дійство, яке охрестили заручинами Дана Балана з Тіною, оскільки наприкінці весь зал скандував парі “Гірко”.

Як далі розвиватимуться стосунки зіркових тренерів “Голосу країни-10” глядачі побачать вже у прямих ефірах шоу, які через карантин було вирішено перенести та провести без глядачів у залі. 

Нагадаємо, що глядачі зможуть використати придбаний квиток на прямі ефіри або генеральні репетиції прямих ефірів. Організатори шоу рекомендують використати його, відвідавши будь-яке інше шоу телеканалу “1+1”, знімання якого відбудуться після завершення карантину. Також глядачі зможуть повернути квитки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *