Чоловік Соломії Вітвіцької приголомшив зізнанням, як це бути в тіні зіркової дружини

Ведуча “ТСН” на каналі “1+1” Соломія Вітвіцька вже впродовж 8 років перебуває у стосунках з режисером Владом Кочатковим, який доволі рідко з’являється з нею на публіці.

Чоловік зірки, який молодший за неї на 8 років вперше розповів, чому не частий гість на світських заходах та пригадав, як розвивалися їхні з Соломією стосунки.

У програмі “Життя відомих людей” Кочатков зізнався, що покорила його кохана своєї енергетикою.

Кожен день вони чекали на повідомлення одне від одного, а потім почали зустрічатися. І вже за рік, коли Соломії було 33 роки пара побралася. Владу тоді було 25.

Відтоді молоду сім’ю стали запрошувати на світські події, які так Влад не любив. Однак все ж таки  з’являвся там заради коханої. І навіть зрідка давав інтерв’ю журналістам. Та лише зараз, за 8-м років стосунків, Влад зробив приголомшливе зізнання.

Чоловік зауважив, що найнезручнішим для нього було, це бути в тіні зіркової дружини.

Цікаво, що за словами самої Соломії вона таке зізнання чує вперше.

Однак наразі Влад ставиться до популярності дружини інакше. Він пишається своєю успішною дружиною. У позаробочий час вони, як правило, разом – займаються екстремальними видами спорту й багато подорожують.

Також у розмові з журналістами Вітвіцька прокоментувала відсутність у них з Владом дітей.

А доки в неї немає власних дітей, Соломія всю себе віддає хрещенникам, яких у неї аж 7, серед яких син Світлани Тарабарової Іванко.

Нагадаємо, не так давно Соломія Вітвіцька назвала місце в Україні, яке її найбільше приголомшило.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *