Благодійний фонд Дмитра Комарова придбав апарат ШВЛ для дітей, хворих на COVID-19

Ведучий програми “Світ навиворіт” Дмитро Комаров придбав апарат ШВЛ для дітей, хворих на COVID-19.

Благодійний фонд ведучого #ЧашкаКофе придбав апарат, призначений для реанімації в критичних ситуаціях – коли дитина не може дихати самостійно, для Київської обласної дитячої лікарні в м. Боярка, до якої  направляють дітей до 18 років з діагнозом COVID-19. 

Така допомога стала можливою завдяки вкладами простих українців і особисто Дмитра Комарова. За правилами #ЧашкиКофе, після збору на лікування “підопічного” фонду, залишок грошей батьки дитини передають на операції іншим тяжкохворим дітям. У зв'язку з пандемією і закриттям авіасполучення, було прийнято рішення відправити суму, яка залишилася, на придбання апарата ШВЛ для обласної дитячої клініки, де він буде рятувати дитячі життя ще багато років.

Спочатку в рамках #ЧашкиКофе допомогу збирали для 2-річного Давида з Макіївки з дуже рідкісним захворюванням – синдромом Протея, який також називають “гігантизм”. Тільки одна клініка в світі погодилася прийняти хлопчика і виставила рахунок на 87 000 євро. Тоді силами українців було зібрано 2 198 977 грн. і #ЧашкаКофе покрила ці витрати. Першу операцію вже зробили, на другу хлопчик вирушить після відкриття авіасполучення, а третя операція буде зроблена в 5-річному віці.

Після цього залишок суми батьки Давида передавали іншим “підопічним” #ЧашкиКофе, яким найбільше потрібна допомога. Коли на їхньому рахунку залишилось 1 024 369 грн, почалась пандемія і сили направили на придбання апарату ШВЛ. Суму в 75 631 грн, якої не вистачало для цього, додав Дмитро Комаров.

“Порадившись з МОЗ, ми прийняли рішення вкласти гроші в ШВЛ для дитячої клініки, який і після Covid-19 врятує сотні дитячих життів. Найскладніше було знайти ШВЛ в такий період. Нам вдалося. Придбали реанімаційний бельгійський Brightfield S1400 за 1 100 000 грн. До кінця травня чекаємо новий апарат, офіційно передамо. Добро повернеться. Дякую!”,  – розповів Дмитро Комаров на своїй сторінці в Instagram.

Завдяки тому, що в #ЧашкеКофе повністю відсутні адміністративні витрати, а учасники фонду працюють на волонтерських засадах, всі пожертви до копійки йдуть на допомогу дітям.

Телеведучий не раз зазначав, що якщо кожен зробить маленьку добру справу, то разом можна створити справжнє диво. Навіть пожертвувавши всього 1, 5 або 20 гривень, можна врятувати життя дитини. Дмитро Комаров подякував усім, хто допомагає творити такі дива, і нагадав, що добро завжди повертається. Телеведучий продовжує пошук спонсорів і партнерів, щоб допомагати українським лікарям в цей важкий період.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *