Анна Трінчер звабливо облизала далматинця у довгоочікуваному кліпі

Зірка серіалу “Школа” та фіналістка “Голосу країни” Анна Трінчер нарешті потішила армію своїх шанувальників довгоочікуваним клапом на пісню “Малиновые волосы”.
 
Сьогодні на YouTube-каналі співачки відбулася прем'єра її нової відеороботи, основна концепція якої полягає в яскравих образах. Це насичена різнокольоровими фарбами, ненав'язлива історія, без яскраво вираженої сюжетної лінії.

В першу чергу акцент зроблений на візуальній картинці і кольорі, адже молода аудиторія артистки любить те, що вони можуть приміряти на себе. Кліп витриманий в стилістиці кінця 90-х – 2000-х років, оскільки саме цей час актуально, як для молоді – покоління Z, так і для більш дорослої та усвідомленої аудиторії.

У новій відеороботі співачка з'являється перед глядачами в абсолютно нових для неї образах, які повинні підкреслити її внутрішній стан.

Зазначається, що знімання минули за рекордні шість годин, проте підготовка зайняла близько місяця. Адже спеціально для цього проекту команда шукала раритетний автомобіль “Запорожець”, пофарбований в золотий колір. Також на зніманнях відеокліпу були задіяні собаки породи далматин, які, за задумом режисера, доповнюють один з образів Анни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *