Анна Трінчер після розриву з Осадчуком представила емоційний кліп

Зірка серіалу “Школа” Анна Трінчер представила нову відеороботу на пісню “Шизилюбовь”, музику і слова до якої написала сама.

Днями виконавиця приголомшила шанувальників відвертим відео-інтерв'ю, в якому зізналася, що розійшлася зі своїм хлопцем Богданом Осадчуком. Причиною розриву стосунків, за словами Ані, стали постійні скандали і недомовки, які, своєю, не давали кожному розвиватися в творчості і кар'єрі.

“Ця пісня – як одна сторінка мого особистого щоденника. Після розставання я вперше в житті сама написала три пісні. Раніше не лягали рядки, не лягала музика, я сиділа годинами за фортепіано, але нічого не виходило. Щойно ми розійшлися з Бодею, у мене стався емоційний сплеск і це все вилилося в тести і мелодії. ” Шизилюбовь” – це моє авторське слово. Воно просто стрельнуло мені в голову, оскільки в словнику не існувало слова, яке б повністю описувало мій стан на той момент”, – пояснила Анна.

Ідея кліпу досить проста і, як зазначила Трінчер, вони з режисером намагалися найбільш точно передати внутрішній стан дівчини.

“Мало хто знає, що насправді у мене відбувається в душі. Вмикається камера – вмикаюсь я. А в кліпі саме показаний весь той ураган думок і емоцій, який відбувається зі мною. Це мій емоційний стан, змішаний зі спогадами про перше кохання. В кінці кліпу на контрасті ми показали стадії очищення і прийняття реальності, які відбуваються у кожної людини після розставання. Це відображає зараз мою реальність”, – прокоментувала артистка.

Нагадаємо, днями українська акторка, зірка серіалу “Школа” Анна Трінчер повідомила, що після двох років стосунків розійшлася з колегою за серіалом “Школа”, актором Богданом Осадчуком.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *