44-річна Наталія Могилевська у піджаку на голе тіло здивувала змінами

Українська співачка Наталія Могилевська порадувала шанувальників квітучим і помолоділим виглядом.

На сторінці в Instagram зірка розмістила декілька пікантних світлин, якими розбурхала уяву шанувальників. Так, Могилевська поділилася фотографіями, де постає з прямим волоссям до плечей та у білосніжному піджаку, яка одягнула на голе тіло. Образ артистка доповнила білими аксесуарами.

“Це фото для мене символ нової сторінки … Почати все з чистого аркуша – ось настрій цього місяця. Ви пам’ятаєте цей стан? Він обіцяє так багато! Так хочеться щось сказати, написати, придумати себе заново … Я підготувала в цьому місяці для вас багато сюрпризів. Всіх хто зі мною на одній хвилі – запрошую”, – підписала знімки Могилевська.

Зауважимо, що артистка готує до виходу lounge edition альбом “Любов – то велика сила”, вихід якого запланований вже в травні цього року.

 Саме режим самоізоляції на карантині для співачки став переосмисленням себе і своєї творчості:

“24 години я займалася творчістю. Такою мене ще не бачили ніколи. Я приготувала нові пісні, нові образи, подивилася на свої старі хіти по-іншому. Світ змінюється, і карантин змусив мене переосмислити творчість і життя в цілому. Цей альбом – суцільна насолода для душі. Зокрема, я готую грандіозний арт-проєкт, креативним продюсером якого став режисер Герман Ненов. Нова я, нова команда, нові fashion-образи”, – прокоментувала Наталія.

Нагадаємо, раніше співачка Наталія Могилевська заінтригувала фото у весільній сукні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *