38-річна Надія Мейхер захопила фанів поперечним шпагатом

Ексучасниця гурту  “ВІА Гра”, співачка Надія Мейхер приголомшила фанів своїми балетними вміннями.

На своїй сторінці в Instagram 38-річна зірка опублікувала відео з тренувальної зали для занять класичною хореографією. У ролику співачка демонструє наеабияку розтяжку та сідає на поперечний шпагат біля верстата.

“Кілька років тому, коли я вирішила заради свого музичного спектаклю Historia de Un Amor повернутися в класику, щоб відновити танцювальну форму, я навіть уявити не могла з чим зіткнемося. Я завжди вела активний спосіб життя, займалася, правда глибоко періодично в спортзалі, точно так і плаванням, аеробікою і т. д. … І яке ж було моє здивування, коли не змогла правильно підняти ногу на 45 градусів, погана виворотність ніг, а гран батмани були зовсім не ті, що по молодості. І пішли довгі заняття … Згодом я відновилася. Но ось шпагати мені давалися завжди, і щоб їх навчиться робити, є маленький секрет. Дуже важливо навчиться розслабляти не так тіло, скільки свідомість. Важливо зсередини, подумки вчиться розслабляти м’язи в тих місцях, де вони не піддаються. Бо все, що ми в своєму житті робимо повинно бути осознанно. Конечно, не виключаючи вправи…”, – зауважила під знімком Надія.

Шанувальники відзначили гнучкість зірки, про що повідомили у коментарях.

“Дуже красиво і граціозно, Ви розумниця і дуже жіночна”, “Дуже круто, молодець”, “Молодець! Як це у вас так виходить”, – писали у коментарях захопливі фани.

Нагадаємо, нещодавно Надія Мейхер вже демонструвала вертикальний шпагат, який робила під час аналогічних тренувань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *