Сумісність знаків зодіаку: стихія води

У будь-який стосунках, чи то близьких, чи то робочих, ми хочемо дізнатися якомога більше про партнера, щоб життя, робота або стосунки з цією людиною були комфортними та невимушеними. На допомогу у цьому випадку може прийти астрологія, а саме натальна, яка опікується картою народження людини та синастрична, яка займається стосунками в парах або колективі.

Людство давно вважає, що Сонце рухається протягом року через 12 сузір'їв, кожне з них володіє певними характеристиками та особливостями. 12 зодіакальних сузір'їв поділені приналежністю до чотирьох стихій: вогню, води, землі та повітря. Минулого разу наша розповідь була присвячена представникам вогняної стихії – Овну, Левові та Стрільцю, сьогодні ж перед вами історія про сумісність водяних знаків зодіаку.

До стихії води астрологи відносять такі знаки зодіаку як Рак, Скорпіон та Риби. Навіть їхні назви трішки говорять про приналежність до водної стихії. Серед основи своєї стихії воду ці знаки зодіакального кола відзначаються глибоким духовним сприйняттям, проте водночас чуттєвістю та ранимістю.

Також з погляду астрології, стихія води найбільш мінлива і сприйнятлива стихія зодіаку, хоча раніше трьох знаків зодіаку цієї сили вважали дуже флегматичними.

Вода всередині Раків, Скорпіонів та Риб схожа на воду на Землі: вона то відкочує, то знову прибуває, провокуючи представників цієї стихії на сильні емоції. Основними якостями характеру водних знаків зодіаку емоційність, циклічність та мінливість. Ця стихія дарує часом ірраціональне мислення. Саме тому серед представників цих знаків чимало митців. Представники стихії води потребують схвалення від інших, а якщо вони його не отримують, то це стає ще однією причиною для сильних емоцій.

Дії водяних знаків зодіаку свої дії мотивують більше емоціями, ніж логікою і раціональністю. Проте у спілкування вони часто бувають ввічливими, їм притаманні співчуття та розуміння інших людей. Водяні знаки зодіаку дуже ніжні та вразливі, при цьому вони можуть навіть неправильно аналізувати свої дуже сильні емоції.

Через водяну натуру, Скорпіон занурюється в емоції, Рак ховається у свій “панцир”, проте чітко показує оточення, а Риби не бачать перешкод і долають кордони.

Якщо у знаків зодіаку стихії води добре розвинута інтуїція, то така особистість буде дуже розвинутою і досягне значних успіхів у своєму розвитку, а її інстинкти будуть дуже “тваринними”.

Представники водяних знаків гороскопу добре сумісні з земляними знаками це Тілець, Діва та Козоріг. Також знаки, що представляють стихію води, добре почуватимуться з такими ж водяними особистостями. Іноді поєднання двох “водяних” людей може призвести до серйозних стосунків через спорідненість темпераменту. Також людей зі стихії Води можуть приваблювати особистості, які не водяними знаками зодіаку, проте чия поведінка нагадує “водяну”.

Пам’ятаємо про те, що з погляду астрології, люди намагаються збалансувати різні стихії через зв’язки з представниками тих або інших знаків зодіаку. Тому, якщо у вашому зодіаку мало води, то вас можуть привабити дуже водяні знаки зодіаку. А, якщо ж води багато, то це виплеснеться у стосунках у сильну прив’язаність, мрійливість або потуранням власним слабкостям.

Люди, які співпрацюють з водяними знаками, мають знати, що представники стихії води готові допомагати оточенню, бо беруть близько до серця емоції інших. Проте, якщо чужі емоції домінуватимуть, то у такому випадку водні знаки зодіаку волітимуть відмовитися від такого спілкування. Водяні знаки зодіаку схильні губитися у своїх почуттях, іноді їм важко визначити, де закінчуються емоції й починаються вони самі. Але, водночас, представники стихії Води розсудливі, інтелектуальні, незалежні, а через засилля емоцій товариські, уважні, нерішучі, капризні, сентиментальні та творчі. У кожного із трьох знаків зодіаку цей “набір” відіграватиметься у характері по різному. Тому пам’ятайте про це, спілкуючись із “водяниками”.

У наступному блозі я розкажу про особливості та сумісність з іншими знаками зодіаку представників стихії повітря.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *