Ретроградний Плутон 2020 року: як пережити

Від 24 квітня та аж до 5 жовтня 2020 року Плутон стане ретроградним. Плутон – це планета руйнувань. Її вплив наче “підсвічує” ті сфери життя, в яких люди свідомо чи несвідомо шукають застосування сили та прагнуть контролю. Давайте разом з’ясуємо, чому вплив ретроградного Плутона важливий та як без значних проблем пережити цей період у 2020 році.

Стародавні астрологи зважали на вплив тих планет та світил, які було видно неозброєним оком. Сучасна ж астрологія враховує нещодавно відкриті планети, такі як Уран, Нептун та Плутон. Остання була відкрита лише 1930 року, проте 2006 року Плутон втратив статус планети та вважається карликовим небесним тілом. Проте астрологія, попри такі зміни, не списує його з рахунків.

Небесні тіла у Сонячній системі обертаються довкола Сонця фактично по еліптичним орбітам, проте для умовного спостерігача з Землі ця ситуація виглядає цілком інакшою. Йому іноді може здатися, що планети “зупиняються” або навіть рухаються у протилежному напрямку, щоб зі сходу на захід. Це і називається ретроградним рухом планет. Ретроградними будуть усі планети. В певні дні кілька планет можуть бути одночасно ретроградними, що матиме вплив на людей з погляду астрології.

Ретроградний Плутон рухається так щороку 160 днів, а в точці спокою перебуває лише 16 днів на рік. Це означає, що у приблизно половини населення Землі в карті народження присутній ретроградний Плутон. Таким людям важко адаптуватися у колективі, також вони часто не розуміють причин своїх вчинків.

Плутон названий так на честь римського бога підземного царства Плутона, аналогом якого є грецький Аїд, Гадес. Під час поділу світу саме Плутону дісталося підземне царство мертвих. Через це він став жорстоким і безжалісним. Тому мало кому згідно з міфологічними оповідками вдалося подолати смерть і повернутися на землю.

Плутон вважається покровителем Скорпіонів, тому саме на цей знак зодіаку ретроградна планета матиме найбільший вплив. Астрологічним знаком Плутона є диск, який підіймається з півкола над хрестом. Про цього говорять як про яйце відродження. Також з погляду астрології Плутон – це планета трансформації енергії, коловороту життя, відкриттів, науки.

Також Плутон уособлює собою війни та масові катастрофи, це планета величезної колективної енергії, повелитель атомної енергетики, надможливостей людської волі. Оскільки Плутон планета колективна, і впливає на долі цілих поколінь людей.

Відповідно, під час періоду ретроградного Плутона сфери життя, про які йшлося вище, будуть або розвиватися у зворотному напрямку, або сповільнюватимуться. Це недобре, оскільки Плутон, разом з Сатурном та Ураном з’єднуючись, так чи інакше мають вплив на розвиток ситуації з коронавірусом.

Як же ж пережити цей складний період? Під час ретроградного Плутона привертатиме увагу до структур та стосунків, які мають над вами владу. Тому це хороший час, щоб замислитися над ситуацією. Як планета трансформації Плутон висвітлюватиме болісні для вас теми, на які раніше ви не звертали уваги.

У період карантину та ретроградного Плутона знайдіть час для того, щоб усвідомити вашу справжню мотивацію та глибинні потреби. Приміром, у цей час дехто після самоаналізу може виявити, що ними керують бажання влади та грошей. Такі пориви є нормальними. Дозвольте прихованим раніше емоціям піднятися на поверхню, проте не слід стати їхнього жертвою, краще проаналізуйте їх.

Період ретроградного Плутона у цей складний час це своєрідний тест на те, що ви зробили у своєму житті для розвитку людства. Також це влучний час для аналізу стосунків поміж поколіннями.

Будь-які зміни у період ретроградного Плутону можуть стати успішними, якщо будуть радикальними і якщо змінять ситуацію, яка отруювала ваше життя протягом тривалого періоду. Врахуйте, що ефект від таких змін буде чималий, сховатися не вдасться, але у вас є шанс вийти з періоду ретроградного Плутона цілком іншою людиною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *