Закриті на карантин торгові центри: де українці можуть можуть оновити гардероб

Торгові центри закриті, а оновити гардероб хочеться. Напередодні уряд дозволив відкритися непродовольчим ринкам.

Де вже зараз можуть українці оновити гардероб – у Сніданку з 1+1.

Магазини одягу працюють, але в європейських країнах. Маски, рукавички та контроль дистанції людей не лякають. За обновкою готові стояти у величезних чергах. Натомість в Україні пошопитися поки непросто: поки зеленого світла для  торгових центрів не видно.

“На жаль, торгові центри не відчули послаблення карантину, тому що наразі вони закриті. У нас працює дозволена група товарів, це продуктовий, аптечний і магазини стільникового зв'язку. Всі інші магазини непродовольчої групи зачинені, згідно останньої постанови нашого мера”, – розповіла директорка ТРК Інна Сотнікова.

Дизайнер Андре Тан весняну колекцію вже відкладає на осінь.”Автоматом ця колекція стане осінньої-зимовою, щоб у вересневі прохолодні дні ходити в тренчах, тому що це модно”, – каже він, і надалі розробляє колекції. Крім того, дизайнер  перейшов в онлайн. 

 Але навіть зараз уважні модниці можуть прикупитися. Наприклад, у магазинах, менших за 300 квадратних метрів. Касирка Настя відчула наплив: “Дуже багато народу було в перший день. Скупчення, нікого не пускали”.

Підприємець Едуард працює на одному з речових ринків Києва. Чоловік присвятив справі 30 років. “Ситуація була форс-мажорна. Люди, які займаються підприємницькою діяльністю, опинилися у складній ситуації. Тому що потрібно продовжувати годувати сім'ї”, – каже підприємець. Вже третій день він нарешті на роботі, збитки навіть не рахує. 

Речові ринки поступово починають відкривати у всій країні. Уже працюють у Чернігові, Житомирі, Хмельницькому. Коли на повну запрацює масмаркет, поки невідомо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *