В Україні за час карантину повністю ліквідували до 40% закладів харчування – нардеп

Протягом карантину задля недопущення поширення нового коронавірусу COVID-19 в Україні була заборонена діяльність багатьох закладів, особливо, що стосуються сфери обслуговування. Тож через збитки до 40% закладів харчування були змушені закритися назавжди.

Про це в інтерв'ю “Інтерфаксу-Україна” сказав народний депутат від “Слуги народу” Микита Потураєв.

“За даними HoReCa (готелі, ресторани, кафе/кейтеринг) до карантину у нас було 30 тисяч закладів громадського харчування в Україні: від маленького кафе/бару до великого ресторану. 12 тисяч з цих 30 тисяч – ліквідовані. Не в сенсі “закрилися на карантин”, а в сенсі “ліквідовувалися як підприємства”, – сказав Потураєв.

Нардеп зазначив, що “можливо, це пов'язано з тим, що нам не вдалося з першого разу взяти бюджет, а саме в тому пакеті, який був пов'язаний з бюджетом, було відповідне законодавче підґрунтя для запуску процедури форс-мажору. Так що люди могли закритися, бо вони не в змозі виконувати свої зобов'язання з оренди. Можливо, хтось із цих 12 тисяч ліквідованих підприємств повернеться, але ми не знаємо скільки, і це проблема”.

Зазначимо, що влада обіцяла підтримку бізнесу, який зазнає збитки під час карантину. По суті ж, підтримка ця досі не працює. Зокрема, ФОПам першої та другої груп обіцяють державну допомогу на дітей на час карантину та місяць після цього (до 2 тис. грн на дитину до 10 років). Також обіцяють перезапустити програму кредитування бізнесу під низькі відсотки.

Тим часом бізнесмени почали виходити на пікети з вимогою дозволити їм працювати. Зокрема, 2 травня в Києві ресторатори влаштували імпровізовану літню терасу під Офісом президента. Так вони вимагали дозволити їм відкрити літні тераси в закладах громадського харчування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *