В Україні розпочався сезон полуниці: яка вартість перших ягід

В Україні розпочався сезон полуниці, яка вже з'явилася на ринках та в супермаркетах. Зараз купити можна здебільшого полуницю, яка вирощена в теплицях. Вона дорожча, ніж звичайна ґрунтова. 

Коли в магазинах та на ринках з'явиться дешева полуниця – у сюжеті Сніданку з 1+1.

Продавчиня на ринку Світлана каже, що одеська полуниця більша за розміром, але херсонська – солодша. Поки що ця полуниця на ринках теплична. Більший наплив очікують, коли в продаж надійде ґрунтова. Це станеться десь за два тижні.  “Продаємо полуницю на місяць раніше. Торік ми почали у травні, а цього року продаємо пів квітня”, – розповіла жінка

Наразі ціна на ринках від 100 до 160 гривень за кілограм. Якщо пошукати, то можна знайти і за 80. У супермаркетах ягоди є не усюди. Із трьох столичних супермаркетів полуницю знайшли лише в одному. Там вона коштує 220 гривень за кілограм.

Фермери кажуть: хоч багато ранньої полуниці вимерзло, але ягода ще буде. “Проблем зі збутом полуниці в Україні немає. Попит на гарну велику та смачну полуницю перевищує пропозицію. Але в зв'язку з карантином продати цього року може буде важче, тому що попит може зменшитися у рази. Ціна впаде тоді, коли будуть масові збори”,- каже фермер з Житомирської області Валерій Мельник. 

Пік полуничного сезону очікують у середині червня. Тоді краще й закуповувати ягоду на варення або заморожування. Ціни можуть впасти до 35-45-ти гривень за кілограм. 

Дієтологи рядять додавати полуницю в раціон, бо вона багата на вітаміни. “Полуниця багата біофлаваноїдами, а так само містить безліч вітаміну С. Зрівняється навіть з цитрусами. Найкраще ягоди засвоюються, якщо ми їх будемо з'їдати натщесерце”, – каже дієтологиня Каріна Дейнеко.

Кореспондент Сніданку з 1+1 Карл Волкогон.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *