Уряд розширив перелік аграріїв, які можуть отримати державну підтримку

Кабінет міністрів України ухвалив рішення розширити перелік осіб зі сфери сільського господарства, які можуть отримати компенсацію відсотків за кредитами за програмою державної підтримки. Тепер ця послуга доступна не тільки для фізичних та юридичних осіб.

Таку постанову ухвалив уряд на засіданні 13 травня.

В пояснювальній записці йдеться про те, що учасниками програми компенсації кредитів можуть бути будь-які суб'єкти господарювання у сфері АПК, хоча раніше ця програма була доступна тільки для фізичних та юридичних осіб, задіяних у сфері тваринництва, або підприємств з доходом до 20 млн грн.

”Уряд розуміє, що в умовах коронакризи українські аграрії потребують додаткової фінансової допомоги, зокрема, для проведення весняно-польових робіт. На сьогоднішньому засіданні Кабміну розширили коло підприємців АПК, які зможуть отримувати часткову компенсацію відсоткової ставки за залученими кредитами”, – написав прем'єр-міністр України Денис Шмигаль у своєму Telegram-каналі.

Він вважає, що рішення має зменшити фінансове навантаження на агропідприємства, що призведе ло зменшення вартості реалізованої продукції за рахунок зниження витрат. На це виділено з держбюджету 1,2 млрд грн.

Раніше повідомлялося, що фермер на Одещині вкоротив собі віку через збитки та борги, спричинені посухою та загибеллю всього врожаю. Несприятлива погода знищила озимі й висушила вже цьогорічні посіви. Аграрії зазнають мільйонних збитків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *