У Львівській області людям запропонували підробіток під час карантину: скільки і за що платять

У місті Винники біля Львова на час карантину пропонують мешканцям поприбирати місто чи пофарбувати огорожі та отримати за це гроші. Трудову угоду укладають на один день. Скільки платять і чи багато охочих підзаробити під час карантину — у сюжеті ТСН.Ранок.

Професійний столяр Сергій зараз підмітає вулицю. Чоловік так працює вже понад два тижні. До цього він займався ремонтом меблів. Щойно почався карантин, то замовлень не стало. Саме тому почав шукати хоч якусь роботу. “Займаюся оббивкою, обшивкою меблів, реставрацією. Зараз під час карантину як такої роботи нема. Змушені працювати”, – каже Сергій Подгорний.

За виконанням робіт стежить майстриня комунального підприємства Майа Вовк. За її словами, нові працівниці працюють сумлінно. Комунальне підприємство шукає ще робітників прибрати вулиці, фарбувати сходинки, висадити квіти.

У Вінниках трудову угоду на один день уклали вже з сімома працівниками. “Людина, яка працює, але її відправили у відпустку за свій рахунок, може підписати денний контракт. Карантин вже місяць добігає, фінансові ресурси досить обмежені люди сьогодні вже думають над тим як підтримувати себе. ми повинні дати таку можливість”, розповів мер міста Винник Володимир Квурт.

Зазвичай це вакансії, на які до карантину не було черги охочих. Але нині люди йдуть сюди, аби заробити. Оплата за день 200-300 гривень. Якщо укласти угоду на місяць, можна отримати 6-7 тисяч.

Кореспондентка ТСН Марічка Кужик.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *