У ЄС готові надати Україні 500 млн євро: рішення за МВФ

Україна виконала усі умови для виділення макрофінансової допомоги Європейського Союзу і щойно Міжнародний валютний фонд схвалить подальшу співпрацю з Києвом, ЄС виділить транш розміром 500 мільйонів євро.

Про це заявив комісар ЄС з питань сусідства та розширення Олівер Варгеї 14 травня під час відеозустрічі з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою.

Очільник МЗС поінформував єврокомісара про прогрес євроінтеграційних реформ, ухвалення, зокрема, закону про банки. Своєю чергою, Олівер Варгеї привітав рішення  Ради та додав, що тепер Україна виконала всі умови для виділення макрофінансової допомоги ЄС.

“Щойно Міжнародний валютний фонд надасть свою остаточну оцінку та схвалить подальшу співпрацю з Україною, ЄС буде готовий до виділення другого траншу Четвертої програми макрофінансової допомоги обсягом 500 млн. євро  без зволікань”, – заявив єврокомісар.

Також Дмитро Кулеба подякував за ініціативу Єврокомісії надати Україні 1,2 млрд євро макрофінансової допомоги для стабілізації економіки, яка зазнала збитків через пандемію.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *