У Фонді соціального страхування затримають виплати допомоги на 13 днів

Фонд соціального страхування України оголосив про затримки у виплатах допомоги по тимчасовій непрацездатності, вагітності та пологах. Відповідну заяву розмістили на сайті фонду.

Так, терміни фінансування виплат затримуються на 13 днів. Це пов'язане із зменшенням надходжень ЄСВ через те, що розмір фонду оплати праці по країні більш низький, ніж прогнозований, а також через зменшення обсягів виробництва під час пандемії. Відзначається, що термін затримки коливається, тому що залежить від суми щоденних надходжень до бюджету фонду.

“У березні на рахунок Фонду надійшло 2,1556 млрд гривень частки єдиного внеску, видатки Фонду за той же період склали 2,2555 млрд гривень. За підсумками І кварталу до Фонду надійшло на 219,3 млн грн менше частки ЄСВ від плану”, — йдеться в повідомленні.

За інформацією пресслужби, терміни надходжень виплат залежать і від дати подання заяв-розрахунків на виплату лікарняних від роботодавця. Тому у ФСС рекомендують тримати зв`язок з роботодавцем і бухгалтером підприємства, щоб знати дату подачі заяви-розрахунку.

“Коли ви знаєте дату подачі заяви-розрахунку, слідкувати за виплатами можна на телеграм-каналі ФССУ, де в оперативному режимі оновлюється інформація щодо сум і дат, за які Фондом профінансовано матеріальне забезпечення і страхові виплати”, – йдеться в повідомленні.

Напередодні повідомлялося, що для громадян, які втратили роботу на карантині, пом'якшили умови отримання допомоги з безробіття. Про це повідомили в пресслужбі Державного центру зайнятості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *