Тимошенко назвала владу "фінансовими наркоманами", які "навколішках" просять кредити

Народна депутатка і лідерка фракції “Батьківщина” Юлія Тимошенко вважає, що Україна скочується в боргову яму, позаяк у бюджеті були зняті ліміти на борги, а влада постійно бере кредити в міжнародних організацій.

“Зрозуміло одне: що уряд, президент і навіть більшість у парламенті пішли шляхом збільшення боргів. Більше того, вони не просто збільшують борги – вони навіть у бюджеті зняли ліміти. Тобто вже без обмежень можна збільшувати борги. Це шлях в нікуди. І кожен раз, як фінансовий наркоман, стоять навколішках, простягають руки і вимагають будь за що, за будь-які умови хоч копійку грошей. Але це зовсім неправильна політика. Правильна політика – це негайно розпочати переговори про реструктуризацію боргу”, – наголосила Тимошенко.

Нардепка зазначила, що Україна може обійтися без кредитів МВФ. Гроші, зокрема, до бюджету має перерахувати НАК “Нафтогаз України”.

“У нас наші ресурси не включені до бюджету. Ви знаєте, що зараз працює ТСК, яка сьогодні вже провела друге засідання. І сьогодні на ТСК були чітко пред'явлені документи, що 72 мільярди гривень НАК “Нафтогаз” не перерахував до бюджету. Ви думаєте, що ТСК, де більшість від фракції “Слуга народу”, проголосувала, щоб ці гроші розслідувати і повернути в бюджет? Вони одностайно заборонили ТСК розглядати навіть питання НАК “Нафтогаз”, де найбільша корупція в Україні. А ці 72 мільярди гривень приблизно дорівнюють тому, що вони зараз очікують отримати від МВФ, продаючи землю і, зокрема, ухвалюючи закон про банки”, – сказала Тимошенко.

Зазначимо, що Україна очікує на подовження співпраці з МВФ. Новий кредит може становити 8 млрд доларів США. 3 млрд із них двома траншами можуть надйти вже цього року.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *