Прем’єр Шмигаль розповів, чи зміняться цьогоріч ціни на електроенергію для населення

Вартість електроенергії для населення у 2020 році залишиться незмінною, оскільки у Кабміні не планують підвищувати тариф на неї.

Про це сказав прем’єр-міністр Денис Шмигаль 12 травня під час засідання комітету ВР з питань енергетики та житлово-комунальних послуг.

За словами очільника уряду, тариф на електричну енергію залишається на рівні 1,68 грн. Як наголосив, Шмигаль, це принципове рішення.

“Це важливий індикатор, він узгоджений з президентом. Це питання, я вважаю, навіть не потрібно обговорювати”, – уточнив Денис Шмигаль.

Водночас, що стосується вартості електроенергії для непобутових споживачів, із ними будуть відбуватися перемовини.

“Нам треба зробити ряд кроків. Дати можливість виходити на прямі договори. Внести відповідні зміни в закони”, – сказав Денис Шмигаль.

Нагадаємо, раніше НКРЕКП запропонувала підвищити тарифи на електроенергію для населення. Зокрема, пропонувалося до кінця 2020 року скасувати пільгову категорію споживання до 100 кВт⋅год для населення (тариф 0,75 грн без ПДВ), що дасть 12 млрд грн наступного року. 

Згодом т. в. о.міністра енергетики Ольга Буславець заявила, що ціна на електроенергію для населення не підвищуватиметься до кінця року.  Водночас для промисловості ціна може зростати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *