Голова фінансового комітету розповів, чи варто очікувати долар по 32-33 грн вже під новий рік

Народний депутат від “Слуги народу”, голова комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев зазначив, наразі немає ніякого макроекономічного показника, який би свідчив про тиск на гривню. Тому, за його словами, немає жодної підстави очікувати долар по 32-33 гривні вже під новий рік.

Про це він сказав в інтерв'ю ТСН.ua.

“По-перше, пік виплат ми пройшли. По-друге, у нас немає жодного макроекономічного показника, який би свідчив про тиск на гривню”, – зазначив Гетманцев.

Нардеп додав, що наразі немає жодної підстави говорити, що курс буде коливатися.

“Друкувати ми точно не будемо. У цьому нас запевнив голова НБУ. Жодної підстави говорити, що курс буде стрибати, немає. У чому тут є нюанс? НБУ не таргетує курс, не таргетує інфляцію. За його підрахунками, інфляція у нас 4,5% до кінця року. Це не катастрофа. І це абсолютно не буде мати якогось катастрофічного впливу на курс. І НБУ, давайте віддамо йому належне, дуже швидко реагує на волатильність на валютному ринку. Відбуваються стрибки, вони ж можуть бути з будь-яких причин… І НБУ компенсує їх валютними інтервенціями. Тому вони з цим дуже професійно впораються”, – зазначив голова фінансового комітету.

На запитання журналіста, чи буде долар по 32-33 грн під новий рік він відповів: “Я не буду називати конкретні цифри, але не бачу жодної підстави для цього”.

Повне інтерв'ю з народним депутатом від “Слуги народу”, головою комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Данилом Гетманцевим читайте на ТСН.ua.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *