ФОПи в Україні отримають 1,6 мільярда гривень допомоги на дітей під час карантину

Уряд виділив 1,6 млрд грн на період карантину для фізичних осіб-підприємців, які мають дітей. Таке рішення дасть можливість провести виплати допомоги на 414 тисяч дітей з 337 тисяч сімей ФОПів.

Про це повідомила міністр соціальної політики Марина Лазебна, передає пресслужба Міністерства соцполітики.

За словами міністерки, кошти виділені із Фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19. Допомога буде надаватись на дітей ФОПів, які обрали спрощену систему оподаткування та належать до першої і другої груп платників єдиного податку, більшість з яких працює у сфері послуг.

“Це одна з антикризових програм щодо посилення соціального захисту сімей в період карантину, які послідовно реалізує Мінсоцполітики. Міністр впевнена, що найближчим часом, після погодження з бюджетним комітетом Верховної Ради України, програма повністю запрацює”, – йдеться в повідомленні.

Допомога буде надаватися відповідно до постанови Кабінету міністрів “Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми”, яка була ухвалена 22 квітня 2020 року.

Як зазначається, її отримає кожна дитина до 10-річного віку у розмірі прожиткового мінімуму:

для дітей віком до 6 років – 1 779 грн;
для дітей віком від 6 до 10 років – 2 218 грн.

Виплату допомоги запроваджено на період карантину та на один місяць після дати його скасування.

Нагадаємо, що для отримання допомоги на сайті Міністерства соціальної політики потрібно заповнити форму за допомогою електронного цифрового підпису.

Як повідомлялося, парламент підтримав зміни до державного бюджету і виділив 64,7 млрд гривень у Фонд боротьби з новою коронавірусною інфекцією. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *