Безробіття через карантин: для українців виділили 6 мільярдів на виплату через втрату роботи

Уряд виділив 6 млрд гривень з Фонду боротьби з коронавірусом на виплати допомоги українцям, які втратили роботу через карантин. Вони можуть отримати допомогу розміром до 8 408 гривень.

Про це заявив премʼєр-міністр Денис Шмигаль під час наради з президентом Володимиром Зеленським.

Він уточнив, що за даними Держцентру зайнятості, цього місяця офіційно безробітними зареєструвалися ще 140 тисяч громадян. Усього з початку карантину (з 12 березня до 4 травня) безробітними зареєструвалися 456,8 тисяч осіб. 

Нагадаємо, від 11 березня на всій території України запроваджений карантин задля протидії новому коронавірусу. Обмежено проведення масових заходів, закриті кордони, роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями також обмежено, заклади громадського харчування не працюють.

Наразі карантин подовжено до 22 травня. Однак вже від 11 травня має відбутися низка послаблень: йдеться про відкриття парків, перукарень, літніх майданчиків, кафе тощо.

3 березня в Україні зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *