Вже два роки Валерія бореться із онкологією, їй потрібна допомога

Два роки тому, у жовтні 2018 року, Валерія почула від лікарів, що має рак яєчників і відтоді почала лікування, яке триває і досі. Сили боротись є, от з фінансами зовсім скрутно.

«Я пройшла 12 курсів хіміотерапії та 3 операції в Україні, але ремісії не настала. Так само перебуваючи в лікуванні, стався рецидив у лімфовузли. Українські лікарі зробили все що могли, але більше вони не можуть. Вирішили їхати на лікування до Туреччини, де дали надію на сприятливий прогноз на одужання! Але для цього мені потрібні були кошти, яких у мене і моєї сім'ї вже не було, так як за 1,8 року в Україні на лікування і життя було витрачено понад 500 000 грн», – розповідає жінка.

Але за допомогою рідних, друзів і просто небайдужих людей, які допомогли зібрати частину коштів, лікування таки розпочалося.  «Я вже пройшла чотири курси хіміотерапії, але зараз мені потрібно переходити на наступний етап лікування. Так як хвороба відповіла на лікування, потрібно переходити на іншу терапію. Попередньо вона  призначена на пів року, але знову ж таки будуть дивитися динаміку і вирішувати на скільки продовжувати, якщо це буде необхідно. Препарат дуже дорогий:1 курс – 2592 $», – доповнює Валерія і просить всіх небайдужих приєднатись, щоб зібрати кошти на продовження лікування.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 5168 7554 2319 6829
Monobank 4441 1144 4693 6641
Куренбіна Валерія

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *