Від народження життя Ванічки під загрозою

Вже більше місяця крихітний Ваня Доценко перебуває в реанімації, де лікарі намагаються подарувати йому повноцінне майбутнє.

Хлопчику ще не було і місяця, як санітарною авіацією з Нікополя його доправили до Дніпра у вкрай важкому стані з ознаками кишкової непрохідності. У дитини під час операції виявили важкий некротичний ентероколіт, сепсис, йому видалили ділянки тонкої кишки.

«Післяопераційний період протікав важко, ураження кишечника не дозволяє почати харчування природним шляхом. Малюк годується внутрішньовенно. Крім того дана патологія впливає на весь організм, викликаючи порушення дихання, серцевої діяльності, обміну речовин, роботи нирок…», – розповідають волонтери, які допомагають рятувати життя дитини.

Лікарі не давали надії, але останній тиждень за допомогою лікування дорогими препаратами, які допомагали закуповували волонтери, у малюка почалася стрімка позитивна динаміка, тож лікарі змінили прогнози.

«Стан стабілізувався, дещо поліпшилися лабораторні показники, зменшена доза препаратів для підтримки серцевої діяльності. Попереду ще чекає тривале дороге лікування і при поліпшенні, необхідна повторна операція по закриттю кишкової стоми. Малюк дуже потребує не тільки в харчуванні, а й в сучасних антибіотиках, предметах догляду, засоби дезінфекції. Лікування довге і важке, без допомоги нічого не вийде», – кажуть волонтери, які допомагають лікувати малюка, адже батьки супроводжувати дитину до Дніпра не мають можливості, тож вони залишились у рідному місті.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанка 5168 7427 1212 6501 Тимощенкова Олександра

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *