Олександр потребує вашої допомоги

Олександр їхав додому з роботи на автомобілі і на зустріч йому вилетіло інше авто, лобового зіткнення не вдалося уникнути. Чоловік вижив, але отримав численні важкі травми – відкриті уламкові переломи обох гомілок, відкритий перелом лівого стегна, стоять тимчасові апарати фіксації ніг, множинні переломи ребер, перелом грудини, лівої ключиці, перелом основи черепа, відкритий перелом черепа, перелом таза без зміщення. Утворився від удару в легенях пневмоторакс, і гемоторакс. Сильний удар кишечника і підшлункової залози, парез кишечника, і гематома заочеревинної області.

Лікарям вдалося стабілізувати стан чоловіка, зараз Олександр може почати реабілітацію, яка дозволить йому повернутись до більш звичного життя, але родині потрібні кошти.

«Дуже прошу небайдужих допомогти батькові, так як лікування має дуже серйозні матеріальні витрати. Батькові дали першу групу інвалідності. І ми були в клініці, яка погодилася прийняти його враховуючи тяжкість його стану. Він сам себе не обслуговує, не ходить. Винуватець ДТП оплачувати реабілітацію і лікування відмовився”, – каже донька Саші.

Реквізити для допомоги:

Для допомоги карта 4149629310327937 на ім'я Олександр Самчук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *