5-місячна Емілія потребує жертовної допомоги

Рубіна Емілі з’явилась на світ у травні цього року у результаті складних пологів і з великими травмами, самостійно не дихала, але лікарі крихітку реанімували і наступний майже місяць вона провела на ШВЛ.

«Через асфіксію маленький мозок отримав важкі травми, вражена центральна нервова система. Через це у дитини важка форма епілепсії, яку ми не можемо лікувати, ми приймаємо всі препарати, які могли порекомендувати місцеві лікарі, але поки результату немає. І так само діагностують розвиток ДЦП», – розповідає батько дитини.

Батьки розуміють, що чим довше дитина матиме судоми, які впливають на мозок крихітки, тим більше він страждатиме, тож вирішили звернутись до закордонних фахівців, щоб не гаяти часу.

Клініка в Берліні, щойно закінчаться карантинні обмеження, готова прийняти Емілію, але сума за послуги захмарна – 25 тисяч євро. Тож цей час батьки використовують, щоб зібрати потрібну суму. «Всі наші сімейні гроші йдуть на поточне лікування і первинну реабілітацію в місцевому дитячому центрі і зібрати таку суму, ми не можемо, тому просимо про допомогу», – каже батько крихітки.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанк 5363542011833291

Карта Монобанк 5375414102845400

Рубін Даніїл

Більше інформації і реквізитів – https://www.facebook.com/emili.rybina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *