Таропрогноз на 12-18 жовтня: що карти нам віщують

Карти Таро за останні 500 років стали звичним елементом світової культури, який нині навіть часто трапляється у фільмах чи серіалах. Лише дехто досі вважає ці 78 картонок з малюнками “інструментом Сатани”. Психологи у своїй роботі теж працюють з картами Таро, бо ті послуговуються архетипами, які знайомі усім людям, попри вік, стать, релігійну чи етнічну приналежність. 

Тому карти Таро можуть допомогти вам дізнатися відповіді на запитання, які вас хвилюють. Тому читайте таропрогноз на прийдешній тиждень від езотерикині Олени Кузьмич. 

Прогноз Таро на кохання та стосунки

Карта тижня “Лицар кубків” 

Ця карта свідчить про ідеалізацію партнера, темпераментність та романтичність. Вона з'являється у розкладі тоді, коли ви мрієте про лицаря чи лицарку у яскравих обладунках. Карта підказує, що настав час емоційно розкритися, проте не варт перевищувати цінність ваших почуттів.

Не кидайтеся рятувати інших, бо такі дії можуть потягнути за собою депресію. У пошуках кохання чи під час бажання вивести його на нових рівень не треба кидатися у зайве фантазування. 

Впевніться, що всі обіцянки та слова кохання не ілюзорні. Ретельно обмізкуйте свою роль у стосунках. А якщо ви шукаєте сексуальних пригод протягом цього тижня, то вони вам гарантовані.

Прогноз Таро на роботу та кар’єру

Карта тижня “Туз пентаклів”

Раніше, коли випадала ця карта, то переставали ворожити. Мовляв, щоб не “прогадати свою долю”. Проте сучасні тарологи у такий середньорічний забобон не дуже вірять, просто сприймають цю карту у якості хорошого знаку. “Туз пентаклів” говорить про нагороду, процвітання, щедрість та родючість. 

Якщо говорити детальніше, то йдеться про практичне досягнення вашої мети, результати, до яких можна доторкнутися, нову справу та пошук щастя та багатства.

Зараз вам потрібно видобути успіх зі всього, тому не час будувати “повітряні замки”, ця карта – не про те. Починайте діяти уже зараз, якщо хочете добитися результатів.

Прогноз Таро на фінанси

Карта тижня “Імператор” 

Ця карта свідчить про владу, авторитет, лідерство та силу розуму. Саме тому на цьому слід зосередити свою увагу протягом цього тижня. Проте, бажаючи заробити більше фінансів та коштів, не потрібно кидатися у самовпевненість. Впорядкуйте хаос довкола себе та контролюйте ситуацію.

Проте не варто буду занадто напористим та впертим. Прислухайтеся до порад мудрих людей у вашій професії. Впорядкованість, організованість і чіткі правила вам допоможуть. 

Читайте також: 

Плутон перестав бути ретроградним: що робити далі. 
Ретроградний Сатурн закінчився: що робити далі.
Ретроградний Марс 2020: як пережити. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *