Ретроградний Меркурій: що зірки нам пророкують на цей період

Багато хто чув про періоди ретроградного Меркурія, енергія якого сприяє зміні наших планів, у сфері комунікації складається все дуже непросто. Зовнішні обставини змушують коригувати все раніше заплановане. Мета ретроградного Меркурія — зробити людей терплячими, це допоможе впоратися з неприємними обставинами в цей період. Не соромтеся перепитувати й перечитувати — це вбереже від можливих негативних наслідків. Аналізуючи події вашого життя, ви знайдете причинно-наслідковий зв'язок і, можливо відкриєте для себе деяку закономірність і зрозумієте важливі для вас речі.

Період ретроградного Меркурія (14.10-03.11) збігається з періодом ретроградного Марса (10.09-14.11), тому дуже важливо відстежувати свої дії і думки, щоб уникнути багатьох розчарувань. Будь-які домовленості (письмові або усні) досягнуті в цей період, обов'язково зміняться після завершення ретроруху Марса і Меркурія. Невідповідний час для починання будь-якого нового справи, та водночас, якщо ви довго відкладали якусь справу, то саме зараз, задіявши старі зв'язки і робочі проєкти, ви зможете знайти всі ресурси для того, щоб нарешті, зробити перший крок — створити фундамент. У цей період дуже корисно поспілкуватися з кимось із минулого, а людина, з якою ви давно не бачилися або перестали контактувати, може знову з'явитися у вашому житті.

Якщо ви отримуєте будь-які пропозиції, не поспішайте їх приймати і робити висновки, будьте дуже обережні з інформацією, яка надходіть. Будьте обережні при роботі з будь-якою технікою, дотримуйтесь правил дорожнього руху. Не варто ризикувати зайвий раз за кермом, демонструючи крутість сусідам по дорозі. Це не найкращий час, щоб продавати або купувати щось. А ось для повернення боргів — прекрасна пора. Не надто відповідний період для з'ясування відносин з оточенням, але зате відмінно підходить для того, щоб розібратися в собі, своїх думках і бажаннях.

У період ретроградності поява щасливих шансів і можливостей пов'язана з людьми з минулого. Відбуваються ситуації, коли виникає необхідність звернутися до людини, з якимможливо, був конфлікт, але саме ця людина здатна допомогти вам в обставинах, що склалися.

Більше про астрологію ви можете знайти на YouTube-каналі астрологині Марини Скаді.

ОВЕН

Вас можуть підводити помилки в дрібницях, так що, передусім, варто проявляти уважність, особливо у фінансових справах. Ви можете відчути себе емоційно затиснутими, або з'явиться недовіра, ревнощі до партнерів.

Підозри і глибоко вкорінені страхи, внутрішні проблеми, проявлять себе. Але це хороший період для опрацювання своїх тіньових сторін, що дасть внутрішнє оновлення, яке потягне за собою позитивні зміни на зовнішньому рівні.

ТЕЛЕЦЬ

Через гроші або майнові питання виникають конфліктні ситуації. Порозумітися можна, але для цього важливо будувати відносини й розмову таким чином, щоб кожна зі сторін відчувала себе рівноправною, щоб не виникало враження, що один експлуатує іншого.

Необхідно зазирнути в минуле, відродити спогади і зв'язку з давніми партнерами, що виявиться для вас ресурсом для вирішення проблем сьогоднішнього дня.

БЛИЗНЯТА

Меркурій — ваш управитель, і період ретроградності ви будете дуже гостро відчувати. Теми професійної діяльності, побутових проблем і здоров'я стануть для вас найактуальнішими в цей період. Ви можете відчувати нервозність і дискомфорт через часті помилки й перевантаження на роботі.

Відбуваються збої та зупинки в сфері комунікацій, знижується ділова активність і розумові процеси. Використовуйте цей період, щоб зробити крок назад і проаналізувати свої слова та дії.

РАК

Виникає необхідність впритул зайнятися сімейними і домашніми справами. Комусь доведеться вирішувати питання з нерухомістю, змінити місце проживання, для когось на перший план вийдуть турботи, пов'язані з літніми батьками.

Ви будете більш емоційними та мрійливими, ніж зазвичай, та з'являється образливість. Зараз дуже важливо повірити в себе і в свої можливості, налаштуватися на позитивний розвиток ситуації і діяти в згоді з ритмами Всесвіту, а також нормами та правилами суспільства.

ЛЕВ

Повільно вирішуються важливі для вас питання, з'являється непорозуміння з родичами й батьками. Незалежно від глибини суперечностей, тертя здатні швидко перейти в гостру стадію. Це клопіткий період, що вимагає вміння налагоджувати контакти і зв'язки, вирішувати організаційні питання.

Якщо ви зможете це виконати, то діяльність, пов'язана з торгівлею, наданням послуг, може принести вам дохід, тому посилиться потік клієнтів і покупців.Можливі зустрічі (приємні й не дуже), відновлення взаємин.

ДІВА

Меркурій, ваш управитель, за ретроградного руху дає складності взаєморозуміння з оточенням, клопоти, помилки. Ви витрачаєте багато енергії, повертаючись назад до висловлених думок, щоб упевнитися, чи так ви передали їх іншим, правильно чи вас зрозуміли. Дуже важливо зараз виражатися ясно й чітко, уникаючи двозначності.

З братами чи сестрами активізується спілкування, можливо теми стосуються батьків, спадщини, сімейного бізнесу або майна. За бажання або необхідності, ви зможете відновити відносини з людиною з минулого.

ТЕРЕЗИ

Посилюється інтерес до грошових справах, мислення стає більш практичним. Покупки, витрати, витрати стають основною темою розмов. В цей час ви можете шукати роботу або додаткові джерела заробітку. Можливо, зміниться рівень, способи чи сфера заробітку.

Ви можете змінити або знайти нові джерела доходу, встати перед дилемою, на що вигідніше витратити гроші, або зіткнутися з непередбаченими витратами. З'являється можливість поліпшити взаємини з рідними і двоюрідними братами і сестрами, а також родичами з боку чоловіка.

СКОРПІОН

У цей період бажано займатися питаннями, які не потребують остаточних висновків і прийняття доленосних рішень. Ваш вплив на романтичного партнера, чоловіка та членів родини помітно зростає. Сприятливий період для відновлення відносин. З'являється безліч приводів для розмов, обміну новинами, ділових переговорів. У даний період сприятлива робота з інформацією, підвищується здатність до поглибленого навчання і будь-яких інтелектуальних занять. Буде можливість записатися на курси, про які ви давно думали.

СТРІЛЕЦЬ

Виникає бажання пожаліти себе, згадати неприємності, які довелося пережити. Від такого жалісливого настрою важко позбутися. Замість того, щоб занурюватися у все це, скористайтеся можливістю позбутися непотрібного вантажу і, нарешті, знайти душевний спокій.

Знайдіть справу, яка дозволить вам відволіктися, або проявіть турботу про інших. Важливо підтримувати зв'язки в групі й активно брати участь в житті колективу. Вас може залучати діяльність в різних громадських рухах та благодійні організації.

КОЗОРІГ

З друзями й однодумцями виникають складності в процесі участі в громадській роботі. Можливі конфлікти через те, що не були враховані всі деталі або плани не узгоджувалися заздалегідь. Можливі розмови на незручні теми, зустрічі з людьми з минулого.

Виникають перешкоди в багатьох справах, зриваються поїздки, змінюються плани, що тягне за собою переживання, аж до нервових зривів. Бережіть себе, будьте обережні за кермом, продумуйте кожен крок, погоджуйте свої дії з ближнім оточенням.

ВОДОЛІЙ

У цей період з'являється реальна можливість реалізації вже сформованих планів завдяки, наприклад, додатково отриманої інформації, відновлення взаємин з давніми партнерами, використання старих ділових зв'язків. Деякі довгострокові проєкти будуть завершені і схвалені. Можливі зміни, пов'язані з роботою, наприклад, пропозиція про зміну посади.

Професійні та матеріальні сфери вимагають докладання зусиль і енергії, доводиться працювати дуже багато, переробляти багато раніше виконаних завдань.

РИБИ

Ймовірне повернення до якоїсь забутої ідеї чи старого творчого проєкту. Слушна нагода вирушити в подорож, в приємне місце, де вже бували раніше. Колишні кохані можуть нагадувати про себе різними способами. Але зараз можна й помилитися, сприйнявши гру партнера за серйозні наміри.

Ви можете здивувати оточуючих своєю різкою реакцією на дії колег і всіх тих, хто зазіхає на ваш особистий простір і обмежує ваші можливості. Корисно застосовувати вже випробувані схеми оздоровлення — раніше застосовувані дієти, вправи, методи, будуть дуже ефективні.

Читайте також: Гороскоп кохання на жовтень 2020 року

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *