5 років боротьби: Андрій просить допомоги в подоланні лімфоми

П'ять років тому Гогунському Андрію діагностували лейкоз, який трансформувався в агресивну форму лімфоми. Лікувати її доводиться досі.

«В грудня 2019 року мій стан погіршився і мене перевели до реанімації, лікарі повідомили дружині, що я не виживу. Але ми не здалися і мене прийняла реанімація приватної клініки. Це було не безкоштовно, ми продали все, що могли. Весь цей час нам допомагали рідні і близькі нам люді. Там мені подарували друге життя», – розповідає Андрій.

Дороге лікування не минуло даремно, у квітні лікарі констатували ремісію, тож родина чоловіка поспішила до Туреччини на трансплантацію кісткового мозку, яка мала подарувати цілковите одужання. Але раптово знову хвороба почала прогресувати.

«Хвороба повернулася! Я змушений був повернутися до України. Стан моє стабільно важкий, самостійно не пересуваюся. У Києві мене знову прийняла приватна клініка, був проведений в борг перший курс хіміотерапії. Таких курсів мені потрібно провести ще п'ять, кожен з яких коштує 75 000 грн. Дуже прошу вас не залишитися байдужим. Прошу допоможіть мені. Я борюся і не втрачаю надії, але основна проблема, на жаль, тільки лише гроші, яких у нашій сім'ї вже не залишилося», – каже Андрій.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанк

5168757396384341 

Гогунська Татьяна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *