Категорія: Економіка

У Раді хочуть ввести суттєво збільшений податок на пай: що кажуть автори і за що його так критикують

У Раді очікує розгляду законопроєкт №3131 “Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо детінізації виробництва сільськогосподарської продукції”. У разі його ухвалення усі власники земельних ділянок (зокрема паїв), незалежно від того,… Read more »

Долар почав дорожчати, а євро дешевшає: курси валют Нацбанку та в обмінниках 10 та 13 липня

13 липня долар здорожчає, а євро здешевшає. Офіційні курси валют на понеділок оприлюднив Національний банк України. Офіційні курси валют Нацбанку на 13 липня: Долар США – 26,95 грн (плюс 2 коп.). Євро – 30,72 грн (мінус 33 коп.). Курси валют… Read more »

З Фонду боротьби з коронавірусом 5 млрд грн піде на оснащення понад 200 лікарень

Понад 5 мільярдів гривень отримають 210 українських лікарень. Про це розповіли в ефірі Сніданку з 1+1. Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов заявив, що гроші виділять з Фонду боротьби з… Read more »

Експерти назвали найбільш затребувані сезонні вакансії

Експерти відібрали актуальні сезонні вакансії для шукачів роботи. Про це розповіли у Сніданку з 1+1.  Серед них продавець кукурудзи на пляж. Можливо заробити від 10 до 30 тисяч гривень.  Пропонують також… Read more »

Представник МВФ назвав умови співпраці з Україною після відставки Смолія

Для виконання умов програми stand-by і отримання фінансування, що залишилося, Україна повинна, як мінімум, зберегти поточну модель управління центральним банком, а також не відходити від принципів інфляційного таргетування та плаваючого… Read more »

Трампа зобов'язали передати податкові декларації прокурору, але оприлюднять їх нескоро

Верховний Суд США постановив, що Трамп не захищений від зобов’язання надати фінансові документи і податкові декларації за запитом прокурорів. Однак Конгрес поки не отримає доступу до цих документів.  Про це… Read more »

ЄС дозволили Хорватії та Болгарії почати процес вступу до єврозони – ЗМІ

У Європейському союзі погодилися допустити Хорватію і Болгарію до механізму валютного курсу ЄС ERM-2. Наступний крок після цього – допуск до єврозони. Про це повідомляє Reuters з посиланням на джерела…. Read more »

Укрзалізниця підставила міністра Криклія, проваливши запуск приватної тяги – ЗМІ

Укрзалізниця своїми діями затягує реалізацію експериментального проєкту та робить усе, щоб він не почався ніколи або його реалізація не була успішною. Тим самим Укрзалізниця підставляє міністра інфраструктури Владислава Криклія стосовно… Read more »