Категорія: Політика

Держдеп США розпочав процес передавання влади команді Байдена

Державний департамент США розпочав формальний процес передавання влади команді оголошеного переможцем виборів американського президента у 2020 році Джо Байдена. Про це чинний держсекретар країни Майк Помпео повідомив в інтерв'ю для телеканалу Fox News у вівторок,… Read more »

"Трамп змінив ландшафт": Байден заявив, що його президентство не буде "третім терміном Обами"

Новообраний президент США Джо Байден заявив, що його майбутня адміністрація “не буде третім терміном” колишнього американського очільника Барака Обами, за якого він був віцепрезидентом країни. Про це він сказав в інтерв'ю для… Read more »

У Неваді оголосили офіційні результати виборів президента США

Верховний суд штату Невада офіційно оголосив Джо Байдена переможцем виборів президента США від 3 листопада 2020 року. Про це у вівторок, 24 листопада, повідомляє The Associated Press. Байден отримав шість… Read more »

Байден представив ключових співробітників своєї майбутньої адміністрації в Білому домі

Обраний президент США демократ Джо Байден у вівторок, 24 листопада, назвав кандидатів на ключові посади у сферах зовнішньої політики та національної безпеки у своїй майбутній адміністрації. Він анонсував також відхід у… Read more »

"Коханий, ти станеш татом" і "Мій тест на COVID-19 негативний": Зеленський назвав чотири слова, які потрібні для щастя

Президент Володимир Зеленський перелічив слова, з яких складається щастя, зокрема, в сучасних реаліях війни на Донбасі та пандемії коронавірусу. На його думку, у житті є кілька висловів і слів, які роблять… Read more »

У Мічигані оголосили офіційні результати виборів президента США

Рада державних агітаторів штату Мічиган проголосував за підтвердження результатів виборів президента США 2020 року, офіційно оголосивши переможцем Джо Байдена. Про це повідомляє CBCNews.   Байден обійшов чинного американського очільника Дональда… Read more »

Трамп наказав своїй команді зробити "все необхідне" для того, щоб передати владу Байдену

Президент США Дональд Трамп доручив голові Управління загальних служб (GSA) зробити “все необхідне” щодо “початкових протоколів” передавання влади новообраному очільникові країни Джо Байдену. Про це він повідомив на своїй сторінці у Twitter…. Read more »

Найбільший відсоток жінок-депутатів у "Нашого краю"

Про це на своєму офіційному сайті повідомила Громадянська мережа “ОПОРА”. “Серед низки політичних сил, що отримали найбільше мандатів за результатами місцевих виборів, найвищий відсоток обраних жінок-кандидатів у списках партії “Наш… Read more »

"Не можна зіпсувати зіпсоване": Путін вперше пояснив, чому нікого не привітав з перемогою на виборах президента США

Президент Росії Володимир Путін, який чи не єдиний у світі лідер, котрий досі не привітав переможця президентських виборів США, пояснив свою позицію тим, що наразі досі не врегульовано всіюридичні формальності…. Read more »