Категорія: Астрологія

Гороскоп 27 вересня для всіх знаків зодіаку за картами Таро

Гороскоп для всіх знаків зодіаку за картами Таро на 27 вересня розповідає, що Діви самі собі створюють проблеми, а Стрільцям не варто провокувати конфлікти.  Читайте детальний і точний гороскоп Таро… Read more »

Що зірки нам пророкують: гороскоп на 28 вересня — 4 жовтня 2020 року

Відносно спокійний тиждень, прагнення до гармонії присутнє у багатьох людей. 22 вересня Сонце переходить у знак Терези. Сонце в Терезах втрачає свою силу і дуже ослаблене — статус падіння. Це… Read more »

Гороскоп на 26 вересня для всіх знаків зодіаку за картами Таро

Гороскоп для всіх знаків зодіаку за картами Таро на 26 вересня розповідає, що Левам варто йти назустріч людям, а Скорпіонам слід довіряти внутрішньому голосу.  Читайте детальний і точний гороскоп Таро… Read more »

Гороскоп на 23 вересня для всіх знаків зодіаку за картами Таро

Гороскоп для всіх знаків зодіаку за картами Таро на 23 вересня розповідає, що Овнам варто знайти баланс у стосунках, а Близнятам осідлати коня долі.  Читайте детальний і точний гороскоп Таро… Read more »

День осіннього рівнодення: що важливо зробити 22 вересня

22 вересня 2020 року о 16:31 Сонце перейде у зодіакальний знак Терези, що і символізуватиме настання осіннього рівнодення. Езотерикиня Олена Кузьмич розповіла більше про цю дату.  Ця доба баланс між днем… Read more »

Таропрогноз на 21-27 вересня: що карти нам віщують

Карти Таро нині є одним з найпопулярніших засобом ворожіння. За свою півтисячолітню історію вони пройшли тривалий шлях трансформації від метафоричної енциклопедії символів до засобу пророкування майбутнього. Нині існує кілька тисяч… Read more »