Категорія: Здоровя

В Україні зареєстровано 16 спалахів сальмонельозу: що відомо про хворобу

В Україні від початку 2020 року зареєстровано 16 спалахів сальмонельозу. Захворіли 2 402 особи. Про це у четвер, 27 серпня, повідомляє пресслужба Центра громадського здоров’я МОЗ України на своїй сторінці… Read more »

В Україні вдвічі збільшили кількість медзакладів, де будуть робити трансплантацію органів

Міністерство охорони здоров'я вдвічі збільшило кількість медичних закладів, які можуть робити трансплантацію в Україні. Уряд додав до переліку закладів, які можуть проводити трансплантацію органів, ще 12. Це дозволить проводити пересадку… Read more »

Метод отримав Нобелівську премію: українські лікарі вперше використають імунотерапію для лікування раку стравоходу

Українські лікарі вперше використають імунотерапію для лікування раку стравоходу. Саме цей метод два роки тому отримав Нобелівську премію. Тоді медики заговорили про революцію в онкології. Лікування вже сертифіковане в Україні,… Read more »

Вода та менше м'яса: дієтологиня порадила, що краще пити та їсти у спеку

Під час спеки лікарі наполегливо радять одягати капелюхи, аби не дістати сонячного чи теплового удару. А дієтологи – правильно харчуватися, бо завдяки збалансованому раціону вдасться не лише перемогти спрагу, а… Read more »

МОЗ скасувало обмеження на партнерські пологи

Міністерство охорони здоров’я України скасувало наказ, який встановлював обмеження у закладах охорони здоров’я на період карантину, зокрема на партнерські пологи. Про це у Facebook написав народний депутат від партії “Голос” Ярослав Юрчишин. “Минулого місяця ми звернулися… Read more »

Країни G7 попередили Україну: міжнародної підтримки не буде у разі порушення незалежності антикорупційних органів

Міжнародній підтримці та реформам України загрожує ухвалення законодавства, яке б порушувало незалежність антикорупційних інституцій. Про це йдеться в заяві групи послів країн “Великої сімки” в Україні. “США, Канада, Франція, Німеччина,… Read more »