Категорія: Вікно

Алло: За лаштунками Чорної П'ятниці. Чого варта підготовка до свята

Скажені знижки, інформаційна галас — і всього три дні акції, за якою стоїть кілька місяців підготовки. Чорна П'ятниця 2020 в АЛЛО  — день найбільших знижок і нереального ажіотажу.  Як правило,… Read more »

Чорна п'ятниця по-крупному! Офісне масажне крісло зі знижкою 20%!

Компанія US MEDICA не лише чекає, але й готує для своїх покупців найприємніші умови покупок. І, що важливо за часів коронавірусної інфекції, коли діє масково-рукавичковий режим, ви зможете здійснювати покупки… Read more »

Як пройде Чорна п'ятниця 2020

За масштабами Чорна п'ятниця перевищує будь-який інший розпродаж. Знижки пропонують всі магазини, причому ціна деяких товарів знижується на 80-90%. В акції беруть участь великі мережеві магазини і дрібні рітейлери. Купити можна все… Read more »

Переможцем номінації "Компанія року – 2020" та лідером у сфері косметології визнана компанія Bishoff

Bishoff добре відома як надійний виробник професійної косметичної продукції з натуральним складом. Засоби від Bishoff вже обрали тисячі українок, оцінивши високу якість та ефективність продукції. Виробництво Bishoff розташоване в Україні…. Read more »

ГК "Доброград" – переможець Національної премії "ВИБІР КРАЇНИ" 2020

Премія “ВИБІР КРАЇНИ” 2020, щорічно вручається компаніям, які роблять вагомий внесок в розвиток та майбутнє України. Команда незалежних експертів, досліджуючи результати роботи та діяльності компаній обирає лише тих, хто є… Read more »

TransferGo оголошує про співпрацю з Visa у створенні світового сервісу миттєвих грошових переказів

Одна з найбільш швидкозростаючих компаній світу у сфері грошових переказів TransferGo започатковує партнерство зі світовим лідером цифрових платежів Visa. Компанії будуть разом розвивати сервіс миттєвих грошових переказів на картки клієнтів… Read more »

Затягуємо паски? Чи варто чекати підвищення тарифів на комуналку

За останні роки в Україні склалася недобра традиція: напередодні чергового опалювального сезону влада підвищує ціни на комуналку. Влітку журналісти неодноразово заявляли про швидке підвищення тарифів на газ, світло і воду,… Read more »

Що їдять в Європі?

Яку їжу їдять в Європі, які фуд-тренди тільки починають приходити до нас і в чому варто взяти приклад із закордону? 1. Рослинний білок Все більше і більше людей переходять на… Read more »