Категорія: Вікно

"Важко дихати, діти кашляють": один із районів Києва накрило сильним смогом, що трапилося

У Дарницькому районі Києва зранку відчувається сильний запах гару. Люди скаржаться, що важко було дихати і в ніч на 21 вересня. Про це ТСН.ua розповіли місцеві мешканці. “Прокинулася о третій… Read more »

Сонячна енергетика: майбутнє в наших руках

Сонячні електростанції займають значну частку генерації на Заході і є основними складовими “зеленої енергетики”. Як на рахунок колишніх радянських республік? Чи діють вони в рамках даного тренду? Джерела стимуляції енергетичного… Read more »

Тарас Чекурда: "Бережливе виробництво — основа для компанії ВМВ Холдинг"

Вона перебуває в постійному пошуку нових рішень, які допоможуть підприємству працювати ефективніше і зміцнити свої позиції на ринку. Тарас Чекурда каже, що одним з таких рішень для компанії стало впровадження… Read more »

На АЗК "БРСМ-НАФТА" ТОП-менеджмент заправляв авто і спілкувався з клієнтами

Національна мережа автозаправних комплексів “БРСМ-НАФТА” традиційно влаштувала “День спілкування”, в рамках якого пів сотні співробітників керівного складу по всій Україні стали операторами та “пістолетниками”, аби ближче поспілкуватися з клієнтами, отримати відгуки… Read more »

"Вибір Країни" 2020 продовжує відзначати найкращі підприємства України

Цьогоріч серед організацій, які показали найвищі результати у своїх категоріях діяльності, – “ХК “Київміськбуд”, “М’ясокомбінат “Ятрань”, “КЮЗ”, “ТАС”, “Укртрансміст”, Одеський Національний Морський Університет, “СІРІУС” та інші. Церемонія нагородження переможців “Вибір… Read more »

Труднощі, з якими зіткнуться школярі в 2020, – розбір експертів від IpopoKIDS

Експерти маркетплейса дитячих товарів IpopoKIDS розібралися у питанні – як полегшити процес навчання у вересні 2020? Для цього зібрали весь необхідний матеріал і розповіли про нововведення, підготовці школярів і про… Read more »

ЖК "Olympic Park" пропонує готові квартири і комерційні приміщення

“Olympic Park” – це багатофункціональний житловий̆ комплекс комфорт-класу, який забудовується біля метро Бориспільська, за адресою: пр. Миколи Бажана, 17 і має концепцію “місто в місті”, а це означає, що кожен мешканець… Read more »

Особливості та переваги миючого пилососа

Миючий пилосос – ваш ідеальний помічник для сухого та вологого прибирання килимів, будь-яких поверхонь, лінолеуму, диванів і меблів. Про особливості та переваги миючого пилососа розповідають представники компанії “Цифра”. Такий прилад… Read more »

Нові можливості у лікуванні діабету: в українських лікарнях з’явилося сучасне обладнання для моніторингу рівня глюкози

За даними Міжнародної діабетичної федерації та Всесвітньої організації охорони здоров’я, захворюваність на цукровий діабет у світі зросла у чотири рази за останні 30-40 років та сягнула рівня пандемії ХХІ століття…. Read more »

SmartLead готує до запуску власний маркетплейс

Кілька днів тому Володимир Солошенко, автор унікальної системи продажів SmartLead, у коментарі журналістам повідомив, що найближчим часом його команда планує запуск власного маркетплейса в Україні, можливості якого будуть в кілька разів… Read more »