Категорія: Вікно

Нові можливості у лікуванні діабету: в українських лікарнях з’явилося сучасне обладнання для моніторингу рівня глюкози

За даними Міжнародної діабетичної федерації та Всесвітньої організації охорони здоров’я, захворюваність на цукровий діабет у світі зросла у чотири рази за останні 30-40 років та сягнула рівня пандемії ХХІ століття…. Read more »

SmartLead готує до запуску власний маркетплейс

Кілька днів тому Володимир Солошенко, автор унікальної системи продажів SmartLead, у коментарі журналістам повідомив, що найближчим часом його команда планує запуск власного маркетплейса в Україні, можливості якого будуть в кілька разів… Read more »

Грудні імпланти: які бувають та як їх правильно підібрати

Ви помічали, що в одних дівчат бюст після збільшення виглядає максимально природньо, як від природи, а у інших – неозброєним поглядом видно роботу пластичного хірурга?  Усе просто: справа у правильно… Read more »

ЖК "Вуд Парк": успіх київського забудовника під час кризи

Попередні і теперішня фінансові кризи показали, що в таких умовах люди намагаються вкласти заощадження в щось цінне, і найчастіше вони вибирають саме нерухомість. У такі часи відзначається зростання попиту на… Read more »

Корпусна кухня AL-BAgroup: італійські меблеві традиції від українського виробника

Як виробникові вдалося досягти балансу між ціною і якістю гарнітурів? Відповідь проста — пряме співробітництво з європейськими постачальниками пильних матеріалів і фурнітури. Критерії вибору Кухонний гарнітур визначає зручність приміщення. До… Read more »

Всеукраїнська школа онлайн з Ланет.TV: дивіться ТБ онлайн за промокодом

Після кодування супутникового сигналу на території України понад 60% українців воліють дивитися улюблені канали онлайн. З кожним днем, число шанувальників ТБ онлайн тільки зростає, а ТВ-канали впроваджують свої HD-версії для… Read more »