Категорія: Туризм

Сім доларів за тест і ніякого карантину: авіакомпанії введуть тестування перед посадкою

Міжнародна асоціація повітряного транспорту (ІАТА) закликала запровадити тестування на COVID-19 для всіх пасажирів, що вилітають за кордон. Про це сказав головний виконавчий директор IATA Олександр де Жюньяк. За попередньою оцінкою,… Read more »

Карнавалу не буде: знамените свято в Бразилії відклали на невизначений термін

Незалежна ліга шкіл самби Ріо-де-Жанейро (Liesa) через пандемію коронавірусної інфекції вирішила перенести на більш пізній термін традиційні карнавальні ходи, які повинні були відбутися в лютому 2021 року. Про це повідомив… Read more »

Австрія відкриває гірськолижний сезон: як будуть працювати

Канцлер країни Себастьян Курц оголосив, що Австрія відкриє свої зимові курорти, проте з обмеженнями. Про це повідомляє Bloomberg. На гірськолижних курортах ресторанам і барам буде дозволено обслуговувати тільки клієнтів за… Read more »

Відродження Баугаусу: через сто років в Европі планують знову відкрити славетну школу.

Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляйен повідомила, що Єврокомісія планує збудувати новий Баугаус. Про це повідомляє Dezeen.  У своєму інавгураційному зверненні до Європейського парламенту про стан Союзу, фон дер Лейен… Read more »

Ще більше графіті: митців кличуть розмалювати Київ

На підтримку течії стріт-арту компанія Volia організувала проєкт “Дивись позитивно!”. Про це повідомляє офіційна сторінка конкурсу. Організатори кажуть, що хочуть допомогти перетворити сірі стіни Києва на справжні арт-об’єкти – і… Read more »

Всю осінь Ryanair не буде стягувати плату за перебронювання квитків

Авіаперевізник Ryanair скасував плату за зміну квитка за всіма новими бронюваннями, які будуть зроблені у жовтні та листопаді 2020 року. Про це повідомляє avianews.com. Зазначається, що якщо пасажир не зможе… Read more »

Ми їх втрачаємо: пам’ятки ЮНЕСКО, які зникнуть при зміні клімату

У своїй статті для журналу Azania науковці з Великої Британії, Кенії та США заявляють, що для порятунку об’єктів спадщини необхідне “значне втручання”. Про це пише BBC. Найбільшої шкоди зі зміною… Read more »