Категорія: Книжки

Підбірка книжок для неквапливих вечорів у кав’ярні, захопливих днів біля річки чи на березі моря

А як щодо того, щоб просто розслабитись і отримувати задоволення від цієї пори року? Так-так, ось так просто – зупинитись на хвилинку, перевести подих та зрозуміти, що хочеш жити не… Read more »

Джоан Роулінг видасть нову казку для дітей, яку вже можна читати онлайн

Британська письменниця Джоан Роулінг випускає нову казку. Авторка публікуватиме дитячу історію у вільному доступі. Про це розповіли у Сніданку з 1+1. Вона матиме назву The Ickabog. Десять років Джоан Роулінг… Read more »

Українською вийде книжка "Листи Безоса. 14 принципів зростання бізнесу від Amazon" від експерта із технологій і ризиків Cтіва Aндерсона

На початку червня у видавництві “BookChef” вийде книжка “Листи Безоса. 14 Принципів зростання бізнесу від Amazon”, повідомляє пресслужба видавництва. Джеффа Безоса – засновника Amazon – називають найбагатшою людиною в історії…. Read more »

Цьогорічний "Книжковий арсенал" відбудеться у форматі онлайн-зустрічі

“Книжковий арсенал” перенесли через пандемію коронавірусу. Цього року захід відбудеться у форматі онлайн-зустрічі.  Про це розповіли в ефірі Сніданку з 1+1. “Книжковий арсенал” мав відбутися наприкінці травня, але через карантин спочатку… Read more »

"Книжковий Арсенал" перенесено на 2021 рік

“Книжковий Арсенал” через коронавірус переносить дати проведення фестивалю на 2021 рік, повідомляє пресслужба фестивалю.  “У зв’язку з надзвичайною ситуацією, що склалася в Європі та світі через поширення COVID-19, Мистецький арсенал… Read more »

Ден Аріелі вперше поспілкувався з українськими читачами онлайн

У рамках онлайн-проєкту “Запитай у автора” “Видавництва Старого Лева” відбулась онлайн-зустріч з професором та автором Деном Аріелі. Про це йдеться на офіційному сайті видавництва. Один із найвідоміших у світі поведінкових економістів та… Read more »

Українською вийде бестселер "У дикій глушині" Джона Кракауера

В українському перекладі вийде книжка “У дикій глушині” Джона Кракауера. Про це йдеться на офіційній сторінці “Видавництва Старого Лева” у Facebook.  Це історія юнака Кріса Мак-Кендлесса, що знехтував можливостями блискучої кар’єри і… Read more »

У Мережі з’явився трейлер фільму "Ширлі" про відому американську письменницю. Відео

У Мережі анонсували трейлер фільму “Ширлі” про письменницю Ширлі Джексон, повідомляє screenrant.com. Фільм засновано на однойменному романі Сьюзан Скарф Меррелл. Головну роль у стрічці виконала Елізабет Мосс (“Оповідь служниці”), Майкл Стулбарг, Одесса… Read more »

Відбудеться онлайн-презентація нового роману "Другу також варто придбати" Олега Сенцова

15 травня відбудеться онлайн-розмова та презентація нової книжки “Другу також варто придбати” Олега Сенцова. Про це йдеться на офіційній сторінці “Видавництва Старого Лева” у Facebook. Це вигадані фантастичні реалії (позаземна цивілізація, яка… Read more »