Категорія: Книжки

Премія "Книга року ВВС-2020": оголошено короткі списки у номінаціях

ВВС News Україна оприлюднила Короткі списки літературної премії Книга року ВВС-2020, Книга року ВВС – Есеїстика-2020 та Дитяча Книга року ВВС-2020. Фіналістів обирало журі з 34 видань, які увійшли до… Read more »

Письменник Петро Померанцев отримав премію Бьорна за книгу "Це не пропаганда": чому вона важлива для України

“Війна проти реальності триває і ми маємо знати про це”, – так представив свою останню книгу британський письменник Петро Померанцев. Називається вона “Це не пропаганда” і саме за неї Померанцев днями… Read more »

Стартував Львівський форум видавців: захід відбудеться в онлайн-форматі

Сьогодні, 16 вересня, стартувала найкнижковіша подія року – 27 Львівський форум видавців. Про це розповіли у Сніданку з 1+1. Цього року, на жаль, пандемія внесла свої корективи і Львівський книжковий… Read more »

"Чорну книгу" – зібрання свідчень про Голокост – уперше видали українською

Вперше вийшов друком український переклад “Чорної книги”, упорядкованої Іллею Еренбургом та Василем Гроссманом. Книга написана на основі зібраних Єврейським антифашистським комітетом свідчень про Голокост. Оригінальний текст книги було набрано ще… Read more »

Підбірка книжок для неквапливих вечорів у кав’ярні, захопливих днів біля річки чи на березі моря

А як щодо того, щоб просто розслабитись і отримувати задоволення від цієї пори року? Так-так, ось так просто – зупинитись на хвилинку, перевести подих та зрозуміти, що хочеш жити не… Read more »

Джоан Роулінг видасть нову казку для дітей, яку вже можна читати онлайн

Британська письменниця Джоан Роулінг випускає нову казку. Авторка публікуватиме дитячу історію у вільному доступі. Про це розповіли у Сніданку з 1+1. Вона матиме назву The Ickabog. Десять років Джоан Роулінг… Read more »

Українською вийде книжка "Листи Безоса. 14 принципів зростання бізнесу від Amazon" від експерта із технологій і ризиків Cтіва Aндерсона

На початку червня у видавництві “BookChef” вийде книжка “Листи Безоса. 14 Принципів зростання бізнесу від Amazon”, повідомляє пресслужба видавництва. Джеффа Безоса – засновника Amazon – називають найбагатшою людиною в історії…. Read more »

Цьогорічний "Книжковий арсенал" відбудеться у форматі онлайн-зустрічі

“Книжковий арсенал” перенесли через пандемію коронавірусу. Цього року захід відбудеться у форматі онлайн-зустрічі.  Про це розповіли в ефірі Сніданку з 1+1. “Книжковий арсенал” мав відбутися наприкінці травня, але через карантин спочатку… Read more »

"Книжковий Арсенал" перенесено на 2021 рік

“Книжковий Арсенал” через коронавірус переносить дати проведення фестивалю на 2021 рік, повідомляє пресслужба фестивалю.  “У зв’язку з надзвичайною ситуацією, що склалася в Європі та світі через поширення COVID-19, Мистецький арсенал… Read more »

Ден Аріелі вперше поспілкувався з українськими читачами онлайн

У рамках онлайн-проєкту “Запитай у автора” “Видавництва Старого Лева” відбулась онлайн-зустріч з професором та автором Деном Аріелі. Про це йдеться на офіційному сайті видавництва. Один із найвідоміших у світі поведінкових економістів та… Read more »