Категорія: Технологія

В роботі месенджера Telegram стався глобальний збій

У популярного месенджера Telegram 25 вересня стався масштабний збій, користувачі не могли відправити та отримати повідомлення. Про це йдеться на сайті downdetector. Проблеми з месенджером розпочалися близько 13:50. Звіти користувачів Telegram… Read more »

Apple може презентувати одразу чотири нових iPhone: ЗМІ назвали дату

Компанія Apple збирається презентувати 13 жовтня одразу 4 нових iPhone. Про це повідомляє AppleInsider. Ймовірно, що Apple одразу представить “iPhone 12”, які стануть першими з підтримкою 5G. Видання зазначає, що попередні замовлення нових iPhone можуть вже розпочатися… Read more »

NASA опублікувало унікальне фото сонячного затемнення з Юпітера

NASA опублікувало зображення, що демонструють, як виглядає сонячне затемнення на Юпітері з його орбіти. Ілюстрації створені на основі знімків, зроблених космічним зондом Juno 12 вересня. Фото з'явилося на офіційному сайті… Read more »

В NASA назвали дату відправлення першої жінки на Місяць

NASA запланувало відправити чоловіка та жінку на Місяць у 2024 році, але спершу програма агентства під назвою “Артеміда” розпочне випробувальні польоти наприкінці наступного року. Про це  22 вересня повідомляє SkyNews…. Read more »

Apple шукає фахівця, який навчить Siri розмовляти українською мовою 

Компанія Apple розмістила на своєму сайті вакансію україномовного аналітика анотацій (Annotation Analyst) для команди голосового помічника Siri. Виходячи з вимог до кандидата, можна припустити, що Apple хоче навчити Siri розуміти та… Read more »

Вчені у бурштині знайшли найстарішу сперму в світі

Вчені виявили найстаріший зразок сперми тварин, захований у шматку бурштину віком 100 мільйонів років. Палеонтологи виявили зразок сперми в репродуктивному тракті древньої самки ракоподібних, укладеної в смолу, — один з декількох… Read more »

Ніж із фекалій і зв'язок поцілунків з економікою: за що цьогоріч вручали "Шнобеля"

17 вересня відбулася 30 церемонія нагородження лауреатів жартівливої Шнобелівської премії (Ig Nobel Prize). Через пандемію вона відбувалася онлайн. Нагороду вручають за відкриття, які “спершу змушують засміятись, а потім – задуматись”. Серед лауреатів: Лукашенко… Read more »

Чи справді звичайні окуляри захищають від коронавірусу: ось що кажуть фахівці

Серед медиків з'явилася теорія, яка пов'язала носіння окулярів та ризик зараженням коронавірусом. Аналізуючи дані лікарень в Китаї, дослідники помітили, що більшість пацієнтів, госпіталізованих з коронавірусом, не носили окулярів. Думки експертів та подробиці дослідження… Read more »

У Сеулі у закладі швидкого харчування працюють роботи

У столиці Південної Кореї роботи-офіціанти успішно замінили людей у ресторані швидкого харчування. Про це розповіли у ТСН.Ранок. Відвідувачам закладу не доводиться контактувати з іншими людьми. Увесь процес замовлення автоматизований. Страву… Read more »