Категорія: Технологія

Ракета SpaceX успішно вивела на орбіту чергову порцію інтернет-зондів для "глобального Wi-Fi"

Ракету-носій Falcon-9 компанії Ілона Маска SpaceX успішно вивела на низьку навколоземну орбіту 16-ту партію з 60 міні-супутників Starlink. Про це йдеться на Twitter-сторінці SpaceX. Запуск відбувся 24 листопада, о 21:13 за часом Східного узбережжя США… Read more »

За допомогою радіотелескопу астрономи вперше в світі виявили супер-планету недалеко від Землі

Вперше астрономи з Гавайського університету виявили і вивчили супер-планету BDR J1750 + 3809, яка є коричневим карликом або не відбулася зіркою, за допомогою радіотелескопу. Дотепер коричневі карлики в основному виявлялися за… Read more »

Півтора року тому було відкрито бета доступ до децентралізованої екосистеми Утопія

Утопія, це без перебільшення майбутнє інтернету. Команда 1984 Груп працює вже більше 7 років над нею, а завдяки силам спільноти, яким обростає ця екосистема було покращено її якість. Зараз в… Read more »

Китай запустив історичну місію для збору зразків породи Місяця

Увечері в понеділок, 23 листопада, материковий Китай успішно запустив у космос ракету-носій Long March-5 з зондом із місією з дослідження Місяця Chang’e 5. Про це повідомляє Хinhuanet. Long March-5 стартувала з космодрому… Read more »

Опубліковано рейтинг найгірших користувацьких паролів, які можна зламати за секунду

Проаналізувавши 275 699 516 паролів, які просочилися в мережу під час витоку даних 2020 року, аналітики склали рейтинг найгірших паролів 2020 року.  Тільки 44% паролів (78 пунктів з 200) з усього списку… Read more »

Унікальні скелети "динозаврів-дуелянтів" виставили в музеї вперше після їхньої смертельної сутички 67 млн років тому

Скелети тиранозавра (Tyrannosaurus rex) і трицератопса (Triceratops horridus), яких охрестили “динозаврами-дуелянтами” після їхньої фатальної сутички 67 мільйонів років тому, виставили в музеї Північної Кароліни (США). Про це повідомила пресслужба музею.  Вперше повнй… Read more »

У Франції офіційно запустили 5G: ліцензії отримали чотири компанії

У Франції з 18 листопада телекомунікаційні оператори можуть розпочинати надання послуг із застосуванням новітньої технології мобільного зв’язку і передавання даних п'ятого покоління 5G. За інформацією “Укрінформа”, таке рішення за результатами… Read more »

Google Maps запускає оновлення, яке покаже скупченням людей у транспорті і наддасть застереження

Щоб ще більше допомогти в протидії поширення коронавірусу Google Maps запустить оновлення свого застосунку, щоб попередити користувача про скупчення людей у потрібному йому транспорті, чи про діючі обмеження в регіоні, куди… Read more »

Космічний корабель Crew Dragon Ілона Маска успішно долетів до Міжнародної космічної станції

Космічний корбель Crew Drago американської компанії SpaceX успішно доправив астронавтів на Міжнародну космічну станцію. Про це розповіли у ТСН.Ранок 17 листопада.  Політ тривав 27 годин. Його контролювали спільно фахівці NASA та SpaceX. На МКС доправили… Read more »