Категорія: Допомога

Життя 3-річного Ростика під загрозою: іспанські лікарі дають шанс на життя

Родину Рудніцьких нещодавно приголомшив діагноз їхнього молодшого сина Ростика –  нейробластома 4 стадія з ураженням кісткового мозку. «Хвороба дуже пізно дала про себе знати. Хлопчик завжди був веселий і активний. … Read more »

Ользі доводиться боротися з пухлиною мозку

Ольга Войтенко мусить боротися за життя з діагнозом – гліальна пухлина стовбура головного мозку. “Пройшли 56 грей радіотерапії та 9 блоків хіміотерапії, а після чергового МРТ в листопаді виявилося, що пухлина… Read more »

Негайна трансплантація печінки потрібна Алісі

Тірозінемія 1 типу, цироз печінки, портальная гіпертензія, гепатоцеллюлярная карцинома – це все діагноз 14-річної Аліси. Про цироз печінки дівчинка дізналась понад рік тому, почала лікування, але біда сама не ходить… Read more »

Єгору Чепурненку потрібна допомога після трансплантації нирки

Ще влітку 2017 року глядачі ТСН допомогли батькам Чепурненка Єгора зібрати кошти на рятівну трансплантацію нирки для малюка. Її провели італійські спеціалісти.  Але зараз не рідна нирка завдає дитині чимало клопоту,… Read more »

Родина Даринки просить допомоги в порятунку доньки

17-річна Дарія Ромашка 31 серпня в Словаччині потрапила в аварію, коли їхала на навчання. Із 4 постраждалих, вона отримала найважчі травми.  “Зараз вона в палаті інтенсивної терапії в Банській Бистриці,… Read more »

Аліна просить допомоги, щоб здолати лейкемію

33-річна Романенко Аліна восени минулого року дізналась, що причиною її поганого самопочуття, яке тягнулося ще з травня, насправді є лейкемія. Півроку знадобилось на те, щоб встановити діагноз, купа досліджень, аналізів… Read more »

Допоможіть Міланці здолати ДЦП

ДЦП, мікроцефалія, затримка психико-моторного розвитку – це діагноз 3-річної Міланки Шевченко. Про діагноз доньки родина дізналась, коли їй було 5 місяців – лікарі приголомшили, частина мозку крихітки атрофувалась, тож щоб… Read more »