Категорія: Допомога

У Оксани в голові утворилась пухлина, яку можуть видалити лікарі в Туреччині

Невринома – доброякісна пухлина оселилась в голові 29-річної Оксани Стародубець і жінка мріє від неї позбутись, бо ж пухлина росте і може початись незворотній процес, який вплине на роботу мозку…. Read more »

Допоможіть Жені здолати пухлину в мозку

Наприкінці цього місяця Женя святкуватиме всій шостий день народження. Проте провести його мусить у лікарняній палаті, через свій діагноз – ембріональна пухлина лівого бокового шлуночка, 4 грейд з метастазами. «Вже… Read more »

Посилена реабілітація може подарувати Соломійці повноцінне майбутнє

Народилася Бліндер Соломійка під час тяжких пологів, які тривали 12 годин. «Після того, як її витягнули вакуумним екстрактором, вона не закричала, на моїх очах бригада лікарів її реанімували, але вона… Read more »

Нашої з вами допомоги потребує 15-річний Рома Шурмін з Миколаєва

Вже пів року хлопець бореться з агресивною Т- лімфобластною лейкемією, нині йому терміново потрібна високодозова хіміотерапія. Інакше, кажуть миколаївські медики, в Роми почнеться рецидив,  який може коштувати йому життя. Рома… Read more »

Ангеліні знову доводиться боротися за своє життя з злоякісною пухлиною

Радянська Ангеліна звернулась до редакція з проханням розповісти її історію боротьби з хворобою і знайти небайдужих, які зможуть їй в цьому. «З 2011 року, я хворію на онкологічне захворювання –… Read more »

Родина Ані благає допомогти врятувати їхню дитину

Про допомогу просять батьки трирічної Ані, у якої рідкісна хвороба Баттена – смертельне генетичне захворювання, за якого діти поступово втрачають усі свої здібності: перестають ходити, розмовляти, а згодом впадають в… Read more »

Жертовної допомоги потребує маленька Вікторія

Віка народилась шляхом фізичного стимулювання, в результаті чого не дихала, гіпоксично-ішемічний інсульт не пройшов повз і залишив за собою дуже важкі наслідки: епілептична енцефолопатія, синдром Веста, часткова атрофія дисків обох… Read more »

Подаруйте 5-річній Софійці шанс піти своїми ніжками

Софійка народилася передчасно, всього лиш на 27 тижні вагітності, і важила навіть менше одного кілограму. Але лікарям вдалося виходити дитину, і дівчинка отримала шанс на життя. Проте тепер мусить здолати… Read more »