Категорія: Допомога

Трансплантація кісткового мозку потрібна Андрію, щоб вилікуватись від раку крові

Вже понад рік триває боротьба Андрійка Романюка з діагнозом гострий лімфобластний лейкоз. Рак крові 13-річному хлопчику встановили після Різдва минулого року. «Земля пішла з під ніг, здавалося життя закінчилось. Біль,… Read more »

СМА більше не вирок: батьки Аделіни благають про порятунок доньки

Андрій і Наталя Мотенко з міста Каховка Херсонської області змушені закликати тисячі людей долучитись до порятунку їхньої донечки, у якої виявили діагноз СМА1. «03 липня 2020 року у нас народилася… Read more »

Лише допомога мільйонів зможе врятувати життя маленького Єгорки

Ще місяць тому 11-місячний Єгор грався і активно позував на маминих відео для домашнього архіву, нині усе це замінила лікарняна палата і боротьба з діагнозом – спінально-м’язова атрофія (СМА). «У… Read more »

Наввипередки з часом: активісти всього світу долучились до порятунку життя 5-місячної Марійки

Батьки 5-місячної Марійки Сахно зробили, здавалося б, майже неможливе, для порятунку своєї донечки від хвороби, яка поступово забирає у їхньої дитини здатність рухатись, ковтати, дихати… Крихітка з’явилась на світ 16… Read more »

150 тисяч євро потрібно зібрати Алінці на необхідну операцію

Життя маленької Алінки під загрозою від самого її народження, адже крихітка з’явилась на світ з важкою вадою – атрезія жовчовивідних шляхів. Дуже швидко жовч через відсутність жовчовивідних шляхів зруйнувала печінку немовляти… Read more »

Понад 200 тисяч гривень потрібні на лікування Алли

Інвазивна долькова карцинома лівої молочної залози – це діагноз, який виявили у Макушевич Алли вже на третій стадії. Тож лікування потрібно було розпочати негайно. Жінці призначено 16 хіміотерапій, після яких… Read more »